Baran 21. 3. – 20. 4.

Každý plán teraz dokážete doviesť do úspešného konca. Základom je nejaký si stanoviť. Osobné ciele začnete viac orientovať na súkromie, práca pôjde bokom. Počas mája pocítite potrebu upratať si v medziľudských vzťahoch a zlepšiť ich, otázky kariéry budú pre vás vedľajšie. Našťastie, neskĺznete do flákania pracovných povinností, len si nič nepripustíte k srdcu. Celý mesiac sa nesie v znamení stability, čo pocítia hlavne dlhoročné vzťahy. No i tie, ktoré zatiaľ trvajú krátko, sa môžu veľmi rýchlo posúvať vpred a nadobúdať na vážnosti.   

Býk 21. 4. – 21. 5.

Prioritou sa vám stanú peniaze ako nástroj slobody, voľnosti a zabezpečenia seba i rodiny. Pocítite silnú potrebu zhromažďovať ich, no nie míňať a dopriať si. Odkláňate sa tak od zdravého stredu, v ktorom by financie mali prúdiť a točiť sa. V dôsledku vlastných finančných tlakov budete zvyšovať aj svoje pracovné tempo a podáte excelentný výkon. Vedenie však bude jediné, kto sa poteší. Naopak, problémy vám to môže vyvolať v partnerstve i medzi kolegami. Na okolie budete pôsobiť až nenásytne. Možno je načase uvedomiť si, že takéto správanie je extrém a treba sa vrátiť pevne nohami na zem.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Konečne začnete cítiť srdcom a rozhodovať sa intuitívne. Je to veľmi dobrý krok, vďaka ktorému budete v oveľa väčšom súlade samy so sebou. Najbližších však zmena vášho správania môže zaraziť a nazvú vás príliš impulzívnymi. Názory druhých sú vám však ukradnuté, keďže cítite uspokojenie vo všetkých oblastiach života. Dlhoročné vzťahy môžu rozkvitnúť, nezadané zas majú šancu s takýmto nastavením niekoho okúzliť. Pracovne sa veľké zmeny v realite u vás neudejú, ale vy rozdiel pocítite. Pôjde o vaše nastavenie, v ktorom vnímate veci pozitívne, možno až ružovo.     

Pokračovanie na ďalšej strane.