Baran 21. 3. ‒ 20. 4.

Júlová energia bude priať fyzickej aktivite, čo zároveň predstavuje mužský princíp. City pôjdu bokom a zameriate sa na výkon, či už na pracovisku, alebo doma. Máte šancu jednorazovo zarobiť väčšie peniaze, nielen prácou, ale aj vhodnou investíciou. Súkromne sa môžete pohnúť so všetkým, čo súvisí s bývaním. Júl je ideálny na rekonštrukcie, zmeny v interiéroch i exteriéroch. Emocionálne sa môže partnerovi zdať, že ste ochladli, ale je to dočasné, kým ste vnútorne plné energie a chcete vidieť vo svojom živote hmatateľný posun. Do všetkých aktivít ho však zapojte a nerobte projekty okolo domácnosti sama.

Býk 21. 4. ‒ 21. 5.

Vaša sila bude počas júla v pohotovom myslení. Vďaka rozumu sa vám podarí vyriešiť náročné situácie v práci, ktoré by mohli firmu doviesť do finančných strát. Ľahkosť bytia pocítite aj v partnerstve. Nebudete náročné a uspokojíte sa so všetkým, čo vám život prinesie. Sledujte, či vašu benevolentnosť nezačne polovička zneužívať. Ak ste naladení na rovnakú vlnu a vychutnávate si obaja rovnako pokojné obdobie, utužíte vzťah a budete nahlas rozmýšľať o budúcnosti.


Blíženci 22. 5. ‒ 21. 6.

Vaša otvorenosť môže okolie prekvapiť, no vyplatí sa hovoriť veci na rovinu, bez prikrášľovania. Zachovajte si priamu komunikáciu a vyhnete sa nedorozumeniam. Udalosti vďaka tomu môžu nadobudnúť rýchlejší spád, takže sa pohnete v témach, okolo ktorých ste sa donedávna nezmyselne točili. Odmenou vám bude vnútorná spokojnosť za dobre odvedenú prácu, hoci navonok sa veľké zmeny nemusia prejaviť. Vo vzťahoch sa vaše nastavenie odzrkadlí na prepojení s partnerom. Budete si rozumieť aj bez slov.

Pokračovanie na ďalšej strane.