Baran 21. 3. – 20. 4.

Situácia v práci by sa mala otočiť vo váš prospech. Ak bola i doteraz priaznivá, úspech sa tento mesiac zdvojnásobí. Aby ste z kariéry profitovali, mali by ste si tvrdšie stáť za svojím, nie však na úkor znevýhodňovania kolegov. Súkromie pôjde v najbližších týždňoch bokom, a ak to tak nechcete, budete pre to musieť niečo urobiť vy. Či už pôjde o stretnutia s priateľmi, rodinou alebo partnerom, prvý krok bude počas júla na vás. Akékoľvek zorganizovanie stretnutia vám padne dobre ako oddych od práce, veď aj druhá strana ocení váš záujem.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Na prvý pohľad nepríjemné udalosti v práci môžu pre vás znamenať pozitívny vývoj situácie. Ak bude nutné, aby ste hasili nejaký problém, ukážete, čo vo vás je. Nepôjde len o zručnosti, ale najmä o postoj, keď všetko zvládnete. Do konca mesiaca môžete očakávať, že vám to nadriadení oplatia. Počas júla sa však aj tak budete viac sústrediť na súkromie. Pocítite potrebu posunúť sa, čo prinesie nezadaným dámam viac odvahy, veď prvý krok nemusí robiť len muž. Aj v existujúcich vzťahoch prejavte viac iniciatívy vy, partner vám na revanš pripraví romantické chvíle i prekvapenie.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Júl bude priať vzťahom, čo platí aj pre singles. Mesiac sa postará o nezabudnuteľné stretnutie s osobou, ktorá vo vašom živote zamieša karty. Ak ste vo vzťahu, rovnako to môžete vnímať voči existujúcemu partnerovi. Akoby ste sa do neho znova zamilovali a výrazne zlepšili komunikáciu i intímnu stránku života. Pracovne budete mať problém rozložiť si sily a budete robiť nárazovo. Takéto výkyvy ničomu neprospejú, vrátane vášho zdravia, ktoré v tomto dôsledku môže byť podlomené. Pokúste sa o lepšiu organizáciu svojich úloh, inak si miestami budete siahať na dno svojich síl.   

Pokračovanie článku na ďalšej strane.