Nová májová EMMA sa nedá prehliadnuť. Žiari na nej topmodelka Adriana Sklenaříková, ktorá iba s EMMOU nafotila exkluzívnu titulku aj módny editoriál a v rozhovore priznala viac, ako by ste čakali. Verili by ste, že aj ona si podprsenku vypchávala ponožkami, že miluje slaninu a že sa vydala za muža, ktorý sa k nej správal arogantne? Adriana patrí k najúspešnejším Slovenkám, ktoré dobyli svetový modeling, no ako to fungovalo v tom slovenskom, keď o tomto biznise nikto nič nevedel? EMMA dala dokopy súčasné hviezdy slovenského modelingu, rovnako aj aj prvé slovenské modelky, ktoré prezradili pikošky z brandže v časoch, keď ešte na Slovensku nikto nepoznal slová ako kasting či modelingová agentúra.

EMMA

A to nie je všetko, EMMA pre všetky čitateľky pripravila jedinečný fitness projekt s uznávanou trénerkou Tinou Zlatoš Turnerovou, ktorý ti prináša unikátnu sériu cvikov s vlastnou hmotnosťou v HIIT štýle. Projekt Schudni s EMMOU ti dokáže, že výhovorky na nedostatok času nemajú šancu, lebo teraz môžeš vďaka EMME športovať aj doma. Nájdeš tu super zaberák na brucho, ktorý ti zaberie 90 sekúnd, alebo ultra praktickú rozcvičku na ráno za 5 minút. Ako na to? Klikni na emma.sk, vyber si video s cvikmi podľa partií, ktoré potrebuješ vylepšiť a daj si do tela. Len tak budeš mať do leta postavu bohyne.

Navyše, májová EMMA ti prináša exkluzívny rozhovor s Jane Birkin, ktorá pred rokmi vymyslela kultovú kabelku birkinku, aj veľký svadobný špeciál, kde všetko potrebné nájdu budúce nevesty, aj tie, čo sa na svadbu chystajú. Nenechaj si ujsť módne svadobné trendy na rok 2018, pretože od odborníkov zo svadobného biznisu sme vypátrali tipy a zlepšováky, ktoré pomôžu vyčarovať z veľkého dňa tú najvýnimočnejšiu svadbu. A pozor, baby, máme pre vás šokujúcipríbeh o zvrhlíkovi, ktorý sa pred pár týždňami vydával za fotografa EMMY a lákal mladé dievčatá na stretnutie. Na jeho praktiky nás upozornila naša mladá čitateľka, takže tento článok by si mali prečítať všetky tínedžerky, aj ich mamy. A ak chceš vedieť, akými módnymi kúskami sa vyzbrojiť do novej sezóny a bez akých topánok to v nej nepôjde, čítaj májovú EMMU, ktorá ti prináša poriadnu dávku sviežich farieb a jari. Do šatníka aj do života.

Čítajte viac:

Záhadná smrť Marilyn Monroe: Tieto fotografie ste nemali šancu vidieť!

Trinásťročná MEGASTAR: Hviezda seriálu Stranger Things ťa dostane

To je odvaha! Tieto celebritné mamičky odhodili dokonalosť a ukázali svoje telo po pôrode

Tento chlap balí jednu z našich najlepších tenistiek: Dominika Cibulková, to vážne?

Nepodarené fotografie a grimasy našich celebrít, ktoré vás zaručene pobavia: Budú vám tiecť slzy!