„Najradšej mám veľké kabelky. Čím je väčšia, tým lepšia. Ideálne taká, aby sa mi tam vošlo úplne všetko. Aj raňajky aj desiata,“ priznáva populárna Slovenka, ktorá má vo svojej taške za každých okolností pribalené dôležité drobnosti. „Bez môjho diára by som bola stratená. Som stará škola a všetko si potrebujem zapísať do poznámok. Diár, ktorý nosím, je motivačný a napísala som si ho sama. Práve finišujem na ďalšom, ktorý vyjde na budúci rok,“ prezrádza známa tvár, ktorá chce za každých okolností vyzerať tip-top.

Čítajte viac: 

Kabelky známych Sloveniek: Čo milujú?

Aj preto v jej kabelkovej výbave nesmie chýbať antiperspirant, balzam na pery a tiež kvalitný púder, ktorý zabráni lesknutiu pokožky. A červené laky na nechty tam má pribalené hneď dva, pre každý prípad. Je známa tým, že sa stará o svoje telo, pravidelne cvičí jogu, a tak nie je náhoda, že používa ajurvédsky parfum z línie La Sultane de Saba,v ktorom cítiť vanilku, ambru aj pačuli. Ak je reč o tele, táto kráska je naozaj v dokonalej forme a dáva si pozor aj na to, čo má na tanieri. „Keby má náhodou niekde na ceste prepadol hlad, vždy ma zachráni cereálna tyčinka. A dnes som si tam pribalila aj jogurt, pretože som nestíhala raňajky,“ priznáva so smiechom.

Čítajte viac: 

Tieto rozhodne musíte mať! TOP kabelky leta 2017 podľa EMMY!

Je pyšná na svoje dlhé vlasy, takže by nevyšla z domu ani bez pribalenej kefy na vlasy a určite si nevie predstaviť deň bez slúchadiel. Pohybuje sa totiž v hudobnej sfére, počúva veľa muziky a ak dostane nápad na novú pesničku či nový akord, nahrá si ho do telefónu alebo poznačí do diára. Mimochodom, jej poznávacím znamením sú slnečné okuliare. Má ich doma desiatky, no najradšej nosí zrkadlové aviatorky.

Čítajte viac: 

Kráľovná kabelka: Čo o tebe prezradí?