Monika síce žila v harmonickom manželstve a na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že jej nič nechýba. Opak bol však pravdou. „Veľmi by som si priala mať rodinu a dieťa a jednoducho v tomto tele to nejde. Keď vidím svoje kamarátky, že tie svoje deti majú, tak... Je to ťažké,” priznala zronená blondína.

A preto sa prihlásila do Extrémnych premien, aby jej Maroš pomohol dosiahnuť vytúžený cieľ. Nielen vyzerať lepšie, to bolo v konečnom dôsledku druhoradé. „Čo sa týka sladkostí, mňa nezastaví nič. Pre mňa sú sladkosti možno ako pre narkomana droga. V tom čase, keď som tú sladkosť jedla, som nemyslela na žiadne dôsledky, čo bude, že sa mi to odrazí, koľko to má kalórií atď. Proste potrebovala som to v rámci svojej závislosti, tak som si to dala,” uviedla k svojmu stravovaniu. 

Na všetko sú však dvaja a v otázke otehotnenia sa trochu hnevala aj na svojho manžela. „Normálne ma to štve, pretože tiež je to o životospráve celé, čo sa týka spermií. Proste nemá pocit, že by potreboval jesť vitamíny, zeleninu, ovocie... Samozrejme, tiež pohyb, to by jednoducho potreboval aj on. Bábätko asi nepríde len, keď ja budem chudá a ty budeš mať problém," žalovala sa do kamery.

V prvých troch mesiacoch schudla Monika až 26 kilogramov. Dala výpoveď v práci a naplno sa venovala len tréningom a novej životospráve. V polovici premeny jej telo však začalo štrajkovať a nespolupracovať tak, ako chcela.

Nič ju ale nezastavilo a po roku sa pred divákmi a rodinou objavila sebavedomá a šťastná Monika. Dokázala schudnúť 57 kíl a po slávnostnom ukončení jej premeny ju čakal krásny moment. Konečne mohla mať svadobnú fotku s manželom, kde ju dokáže zdvihnúť na ruky on, a nie naopak, ako to bolo na ich svadbe.

FOTOGALÉRIU Z JEJ PREMENY aj NOVÉ svadobné zábery NÁJDETE v GALÉRII.