Pozrite si ďalšie foto populárnych dvojičiek

Aj vy máte v okolí jednovaječné dvojičky, ktoré aj napriek dospelosti stále vyzerajú rovnako? Majú identické účesy, outfity a samozrejme, vyzerajú ako klony a všade chodia spolu. Takýto ľudia sú pre okolie fascinujúci a inak na tom nie sú ani sestry Anna a Laura. Tieto dvadsaťtriročné slečny z Birminghamu sa stali hitom na internete, po tom, čo zverejnili svoj príbeh a rozbehli Instagram. Ich podoba je doslova šokujúca!

instagram.com/twinsworldtravels

Čítajte viac: 

Pamätáte si ich? Najslávnejšie dvojičky Olsenky zmenili nepodarené plastiky

Poviete si, no dobre, tak sa podobajú. Vtip je však v tom, že tieto dvojičky nielenže fičia na svojej podobnosti (teda pardón, rovnakosti), ony majú aj identické životy. Rovnaký styling je už ich hobby, no nezaostávajú ani v ostatných oblastiach. Majú rovnaké chute, takže v návšteve reštaurácií sa nikdy nepohádajú a dajú si vždy to isté. Nezaprú sa ani v tom, ak sa ich opýtate, aké je ich obľúbené auto alebo šport. Dokonca aj bicykle majú rovnaké...

instagram.com/twinsworldtravels

Anna a Laura však najviac zábavných situácií vyplývajúcich z ich podobnosti zažívajú v práci. Krásne čiernovlásky totiž obe pracujú ako letušky a to vždy na rovnakej smene! Pletú si ich kolegovia aj pasažieri v lietadle. A ako dvojica priznáva, mýlia si ich aj ich partneri.

instagram.com/twinsworldtravels

Že fotografie môžu skresľovať a dievčatá sú upravené vo photoshope? Vo videu sa presvedčíte, že sú skutočne ako klony:

Pozrite si v galérii ďalšie foto populárnych dvojičiek

Čítajte viac: 

Podoba, ktorá vyráža dych: Pozrite, ako sa naklonovali známe krásky šoubiznisu

Dvojičky Enrique Iglesiasa a Anny Kurnikovovej rastú ako z vody: Roztopíte sa, aké sú rozkošné!

Fíha, to je ale podoba! Známa herečka ukázala svoju matku: Akoby jej z oka vypadla!