Dominika pochádza z dedinky Lovčica - Trubín, aktuálne pôsobí v Bratislave. Vyštudovala ako ekonomická analytička, absolvovala Gymnázium v Žiari nad Hronom so zameraním na informatiku a programátorstvo a Hospodársku politiku na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave ukončila s vyznamenaním. 

Ako dlhoročná reprezentantka v spoločenských tancoch sa stala 5-násobnou vicemajsterkou Slovenska v latinsko-amerických tancoch a 10-tich tancoch a tiež finalistkou významného Európskeho pohára z roku 2015.

Najlepším reprezentačným výsledkom v kariére bolo 30. miesto z Majstrovstiev sveta v čínskom Cheng du a taktiež 30. miesto z Majstrovstiev Európy v Španielsku. 

Diváci si ju zamilovali a viac všimli až prostredníctvom show Let's Dance, najprv ako tanečnú partnerku herca Braňa Deáka, v najnovšej sérii sa objavila po boku Adama Bárdyho.

Po nešťastnom rozchode sa jej konečne zadarilo aj v láske a aktuálne tvorí pár s Adamom Rehákom, mladým podnikateľom a športovcom. Najnovšie si splnila ďalší sen, ocitla sa v ateliéri talentovanej Katky Šlesárovej a výsledok hovorí sám za seba - VÝBORNÉ! FOTO nájdete v galérii.