"V lete veľa cestujem, už v máji začínam so služobnými cestami do Stredomoria. Ešte v marci mám pripravený zoznam destinácií, ktoré musím navštíviť ako prvé. Sú to tie, ktoré máme ako novinky. Treba tam totiž nastaviť spoluprácu s partnerom, skontrolovať hotely pred príchodom klientov a pozrieť a prispôsobiť našim klientom možnosti výletov na mieste. Moje cesty sú vždy krátke a veľmi intenzívne, zdržím sa maximálne dva-tri dni. V zásade prejdem cez leto takmer všetky naše destinácie, pozriem aktuálne hotely a hľadám, kde niečo dobré postavili," prezradila vášnová cestovateľka, ktorú jej práca maximálne napĺňa.

Letná dovolenka je už síce za nami, ale slnečnú destináciu si môžete vybrať kedykoľvek!
Letná dovolenka je už síce za nami, ale slnečnú destináciu si môžete vybrať kedykoľvek!
Archív E.F.

Užívam si s rodinou

"Na leto sa teším aj preto, že nie je škola a deti si nemusia robiť úlohy. To znamená, že máme doma pohodu. Najviac sa však teším na rodinnú dovolenku. Čím sú moji synovia starší, tým je s nimi väčšia zábava. Chodíme buď na plachetnicu, alebo si prenajmeme vilku pri mori ako napríklad v Porto Heli na Peloponéze. Najradšej mám grécke ostrovy – tamojšiu kuchyňu, vôňu olivovníkov hneď ako vystúpim z lietadla, ľadovú kávu a hlavne, že si viem vždy nájsť prázdne pláže s malými tavernami. Už mám celkom slušnú zbierku pekných víl na pláži, ktoré prenajímame v sekcii exclusive aj našim klientom, len čo prejdú mojím testom. V posledných rokoch rastie totiž záujem aj o takýto druh dovolenky," hovorí riaditeľka jednej z najlepších cestovných agentúr na Slovensku.

Sami s mužom

"Mám rada aj voľno, keď sa deti vyberú so starými rodičmi do jedného z našich planet fun hotelov a my máme s mojím mužom čas len pre seba. Vtedy sa ideme niekam túlať, užívame si ticho a rezorty bez detí. Naposledy sme boli na Malorke v hoteli Me Mallorca. Odporúčam!"

Viac foto nájdete v našej galérií

Čítajte viac: 

FOTO Tieto pláže sa nachádzajú v Európe: Budete sa cítiť ako v Karibiku, presvedčte sa sami!

Pracujú tam, kde vy dovolenkujete - a toto si o vás myslia!

Plán na najbližších sedem týždňov? Vytvoriť si krásny a šťastný život!

VIDEO Raj na Zemi skutočne existuje: A my vieme, kde ho nájdete!

Mal to byť super džob, bolo to peklo: Pozor na letné brigády v zahraničí, aby vás nepredali ako Kamilu