Pár dní po pôrode prišiel obrovský šok. Influencerka na sociálnej sieti priznala, že ju MMA zápasník Gábor Borároš podviedol a je medzi nimi koniec!

,,Drahí moji priatelia. Áno, stalo sa to, čo som si neželala ani v najhoršom sne. Naozaj si myslím, že každá žena si zaslúži byť milovaná najmä v období, keď dá život bábätku. Žiaľ, klebety sú pravdivé. Gábor hľadal svoje šťastie niekde inde. Nedokážem sa viac na neho pozerať ako na svojho partnera, ale ani ako na zodpovedného otca malé dcérky," zverila sa na Instagrame Monika.

,,Prosím každého, nepýtajte sa ma na nič. Nie som skala a potrebujem všetko spracovať a najmä potrebujem pokoj pre seba a svoje dievčatko. Ďakujem vám. Všetko bude dobré, život je krásny a s krásnym, najmä zdravým bábätkom ešte krajší a toho, kto si tieto veci nevie vážiť, len ľutovať viem," dodala.

Viac do celej kauzy vniesol nemenovaný zdroj z okolia dvojice. „Dôvodom nebola len jedna žena, bolo toho viac,“ zveril sa pre české Extra. Dokonca dodal aj to, že si táto dvojica nemá čo vyčítať, čím naznačil, že ani Monika nie je úplne bez viny. Podľa zdroja je Gábor známy sukničkár a nevera nebola v tomto vzťahu po prvýkrát.

S Gáborom tvorila pár už od roku 2016, na fotografiách v našej galérii uvidíte, ako vyzerala pred rokmi. Spoznali by ste ju?

TAKTO vyzerala Monika pred plastikami, pozrite v našej GALÉRII