Jej celoživotnou vášňou sa stal fitnes, outdoorové športy a zdravý životný štýl. Kde sa ukrýva tajomstvo jej nadpozemského tela? „Všetko je o strave!“ tvrdí. Väčšinu jedál sa snaží pripravovať doma. 

Chce mať istotu, že obsahujú len zdravé ingrediencie. Ak sa stravuje v reštaurácii, vždy sa snaží vyberať len zdravé možnosti. Vyhýba sa pridanému cukru, umelým sladidlám alebo jedlám s množstvom sodíka. Jej cieľom je jesť čo „najčistejšie“. Na raňajky si zvyčajne dáva banán s ovsenými vločkami. Chutí jej aj bezlaktózový jogurt s medom. Ráno vypije pohár Liver Detox. Tento doplnok obsahuje extrakt z koreňa kurkumy, ostropestreca mariánskeho a zo špargle.

Diana má nielen dokonalé telo, ale aj anjelskú tvár.
Zdroj: Instagram

„Neodporúčam, aby ľudia prešli extrémnymi detoxmi bez jedla. Verím však, že určité doplnky môžu vášmu telu pomôcť. Napríklad veľa korenín vrátane kurkumy môže pomôcť pri chudnutí a znížiť zápal v celom tele,“ radí. Na obed si najčastejšie dáva výživný šalát s kuracími alebo morčacími prsami, celozrnné cestoviny alebo plnené tapiokové guľôčky. A ak si myslíte, že večera je pre ňu tabu, ste na omyle. Vyhýba sa len sacharidom, preto uprednostňuje jedlá, ktoré obsahujú zdravé tuky a bielkoviny.

Keď sa vyhýbate sacharidom a cvičíte nalačno, vaše telo je nútené používať ako energiu tuk namiesto sacharidov. Týmto spôsobom spálite viac tuku. Ak chcete vyskúšať kardio nalačno, odporúčam vyskúšať nízku alebo strednú intenzitu. Vaše telo pravdepodobne nebude mať dostatok energie na žiadne veľmi intenzívne tréningy, takže buďte opatrní,“ upozorňuje a dodáva: „Aby ste schudli, výživná strava je oveľa prospešnejšia ako hladovanie.“