Pozrite si foto Fee a jej premeny z anorektičky na sexi kosť!

Anorexia je vážna porucha, ktorá sa neprejavuje len stratou váhy. Do veľkej miery dokáže nahlodať hlavne psychiku človeka a ten si to, žiaľ, uvedomí až v momente, keď je častokrát neskoro. Presne taký bol aj príbeh Fiony Chrystal, ktorá s anorexiou bojovala už od svojich 11 rokov. Po každom pokuse však prichádzala stále ďalšia a ďalšia prehra, až sa jej váha zastavila na hrozivých 30 kilogramov! Dá sa povedať, že bola doslova chodiacou kostrou a všetci okolo sa len bezmocne prizerali, ako sa im stráca pred očami.

Minulosť a súčasnosť sa nedá vôbec porovnať
Zdroj: instagram.com/feechrystall

Čítajte viac:

Silnejšia ako nikdy predtým: Bývalá anorektička takmer zomrela, dnes je z nej fitnesska

Našťastie, keď mala 18 rokov, prišiel zlom a Fee si definitívne uvedomila, že musí niečo urobiť, inak zomrie! Bol to síce ťažký boj, no dôležité je, že ho zvládla! Dnes má 25 rokov a namiesto vychudnutej kostry je z nej doslova sexi kosť! Navyše, okrem titulu úspešne vyliečenej anorektičky je z nej aj amatérska MMA zápasníčka.

Čítajte viac:

Láska lieči: Dojemný list od priateľa vytrhol Emmu z pazúrov anorexie

Dnes už vie, že pokiaľ niečo chce, treba ísť tvrdo za svojimi cieľmi. A aj preto sa plánuje tvrdou prácou dostať medzi elitu MMA zápasníčok, v čom jej, samozrejme držíme palce.

Fee a jej momentálne úspechy
Zdroj: instagram.com/feechrystall

Foto: instagram.com

Čítajte viac:

Sexi tréneri hore bez: Poznáte najlepšiu motiváciu, ako si vylepšiť krivky?

Fee si neskutočne váži svoju druhú šancu na život, ktorú dostala a je ochotná bojovať ďalej za každú cenu. S každým svojím úspechom sa pochváli aj na sociálnych sieťach, a preto môže byť naozaj veľmi veľkou inšpiráciou pre tých, ktorí majú rovnaké problémy, ako kedysi ona.

Sama Fee hovorí: ,,Teraz kladiem dôraz na to, aby som bola silná, fit a zdravá. Už stačilo, aby som vyzerala ako chodiaca kostra." Tlieskame a prajeme ešte veľa ďalších úspechov.

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Skutočný príbeh: Táto diéta mi KONEČNE zmenila život

Postava snov zo škatuľky? Toto je pravda o tabletkách na chudnutie

Sexi muži šoubiznisu, ktorí prešli veľkou zmenou: Ako vyzerali kedysi?

Program dokonalé bruško: Detailný manuál, ako sa dopracovať k tehličkám