Kombinácia smartfónu a drinkov vie byť veľmi nebezpečná, pretože ak si niekto v bare alebo na bytovej žúrke dá viac ako len jedno mojito, tequilu či džin s tonikom, nemusí to odpadnúť práve najlepšie.
Zdroj: Reserved


Ak piješ, odlož telefón a nepostuj. Ak chceš byť na sociálnych sieťach a vešať tam svoje fotky alebo písať komentáre, ruky preč od alkoholu. Kombinácia smartfónu a drinkov vie byť veľmi nebezpečná, pretože ak si niekto v bare alebo na bytovej žúrke dá viac ako len jedno mojito, tequilu či džin s tonikom, nemusí to odpadnúť práve najlepšie. Sofia by o tom vedela rozprávať. Keď s kamoškami zapíjala ťažký rozchod s frajerom, trošku sa chcela vybúriť a namiesto obľúbeného červeného vína, ktorý jej v podniku barman obvykle nalieva, si začala objednávať miešané kokteily. Najskôr jeden cosmopolitan, potom druhý, tretí, štvrtý, až ich postupne prestala počítať. Načo by to robila, všakáno? Veď sa prišla zabaviť a zabudnúť na toho kreténa, ktorý jej po troch rokoch vzťahu zahol s inou. Ibaže ten kretén jej až taký ľahostajný nebol a Sofia, posilnená alkoholom, mu v ten večer začala písať rovno z baru. „Nie esemesky, ja som mu vypisovala na Instagram. Najskôr, to som bola ešte celkom triezva, som sa s babami odfotila, akože sa dobre bavíme a postla som tú fotku s infantilným komentárom, ako mi je dobre bez chlapa a že nepotrebujem pri sebe debilov, ktorí nedokážu byť ženám verní. Samozrejme, že som ho pod fotkou označila, lenže on to vôbec nekomentoval, aj keď som vedela, že ten môj post videl. On je na Instagrame zavesený 24/7.“

Keď do seba naliala ďalšie kokteily, dostávala nielen lepšiu náladu, ale aj viac odvahy na ďalšiu komunikáciu.
Zdroj: Shutterstock‎

Keď do seba naliala ďalšie kokteily, dostávala nielen lepšiu náladu, ale aj viac odvahy na ďalšiu komunikáciu. „ Najskôr som tam vešala storíčka, ako sa zabávam a nevyzerala som na nich práve najtriezvejšie a potom, to už boli štyri hodiny ráno, som do feedu zavesila jednu fotku z našej spoločnej dovolenky. A vykričala som mu, ako strašne ho nenávidím a že mu želám, nech zhorí v pekle a nech dostane syfilis.Jednoducho celé zle. Uvedomila som si to až ráno, alebo skôr na obed, keď som sa zobudila a našla pod mojím postom kopu komentárov. Ako totálna chudera som z toho nakoniec vyšla ja, aj keď trápne by sa mal cítiť on, za to, ako nechutne mi zahol. Odvtedy moje kamošky vedia, že keď ideme niekam žúrovať, musia ma strážiť, aby som zase na sociálne siete nevypisovala somariny. Radšej mi vždy zhabú telefón, pre istotu,“ sype si Sofia popol na hlavu.