Pozrite sa, ako inšpiratívna Jordyn cestuje pocelom svete!

Každý z nás by rád cestoval a spoznával miesta, ktoré sú iným sprístupnené len na obrázkoch v knihách. Žiť život dobrodruha si však len málokto z nás dokáže predstaviť ako realitu a napriek všetkým dnešným možnostiam len ťažko nachádzame pochopenie pre tých, ktorí sú schopní žiť v priebehu roka hneď na niekoľkých miestach na Zemi. Na druhej strane im však často závidíme. Zabúdame však na to, že more príležitostí je tu pre každého jedného z nás a že nepotrebujeme vrece peňazí. To, čo nám totiž naozaj chýba, je silné odhodlanie a pravá túžba za dobrodružstvom.

Tieto dve veci však rozhodne nechýbajú Jordyn Christine, mladej, krásnej babe, pri ktorej vám určite napadne myšlienka, že niekto sa teda naozaj vie dobre narodiť. Za 5 rokov precestovala 55 krajín sveta a videla miesta, o ktorých my môžeme len a len snívať. Jordyn však nikto nepriniesol vrece peňazí a ani nevyhrala v lotérii. Jednoducho spojila príjemné s užitočným a vytvorila si podmienky, ktoré jej dovolia žiť život podľa svojich predstáv.

Po vysokej škole sa zamestnala ako manažérka vo firme s flexibilným pracovným časom a popri tom pôsobila ako modelka. Prvé krajiny, ktoré precestovala tak boli, viac-menej, pracovnými destináciami. Keď sa však situácia zmenila a ju prepustili z oboch zamestnaní, rozhodla sa, že z tejto, pre iných zdrvujúcej situácie, vyťaží čo najviac. Využila to, že odrazu tu nebolo nič, čo by ju limitovalo a rozhodla sa, že ide spoznávať svet!

Na cestách už zažila množstvo nenahraditeľných zážitkov.
Na cestách už zažila množstvo nenahraditeľných zážitkov.
instagram.com/theblondevagabond/

foto: instagram.com/theblondevagabond/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

Svoj veľký plán si však nenechala pre seba – pochválila sa s ním na sociálnych sieťach a založila svoj vlastný blog, kde písala o tom, ako cestovať veľa a za lacno. A čím viac sa tomu venovala, tým viac ju to bavilo. Netrvalo dlho a oslovili ju cestovné kancelárie, s ktorými začala spolupracovať. Z obyčajného sna sa tak stala práca snov, vďaka ktorej precestovala už množstvo krajín. Videla Grécko, Taliansko, Chorvátsko, Veľkú Britániu, Švédsko, Francúzsko, Libanon, Španielsko, Portugalsko, Rusko a Turecko, ale aj Monako, Filipíny, Bali, Peru, Tokio, Maledivy, Island, Zanzibar, Dubaj a mnoho ďalších. Jordynino cestovanie už nie je len o miestach, ale aj o nespočetných zážitkoch. Jej príbeh tu však nie je preto, aby sme jej závideli, ale aby sme sa inšpirovali! Nie nadarmo sa predsa hovorí, že máme robiť to, čo milujeme, a časom nás naša záľuba začne živiť.

Viac fotografií inšpiratívnej Jordyn nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Profi cestovateľka Janka: Prezradím vám moje know-how cestovania!

Ste sólo cestovateľka? TOTO sú tipy, ktoré sa postarajú o vaše bezpečie na cestách

Táto krásna travelagentka miluje cestovanie: Jej fotky vás úplne očaria!

Cestovanie je jej vášeň aj zamestananie! Ako trávila leto úspešná riaditeľka cestovnej kancelárie?