Momentálne sa väčšina z nás presunula do domáceho prostredia, kde máme svoj kľud a navonok ideálne podmienky. Ako je to u teba?

Vhodný na domáce použitie?

Teraz si predstav svoj byt, rodinných a zvieracích príslušníkov a popri tom už nejaký čas rozmýšľaš, kde sa u teba nájde oáza pokoja, z ktorej by si mohla efektívne pracovať. Ak si také miesto našla, blahoželáme, no teraz prichádza na rad zložitejší problém. Aký počítač si vybrať na prácu z domu? Keďže máme rok 2020, určite by si si vybrala notebook a nie neforemnú skriňu, na ktorú akurát sadá prach a zle sa tam lepia nálepky s poznámkami. Notebook by mal byť veľmi tenký, štýlový a presne taký, aby si si ho mohla celý deň prenášať z izby do izby, keďže psychohygiena a zmena prostredia sú veľmi dôležité. Určite by sa mu hodila kvalitná klávesnica, ktorá by zniesla tvoju slovnú smršť a vhod určite padne aj odolnosť voči poliatiu tekutinou, čo sa ti určite stáva pravidelne nielen v kancelárií, ale aj doma. Ak sme začali pri klávesnici, odolné by malo byť aj celé telo. Ak máš doma chlpatého priateľa z mačacieho alebo psieho rodu, prípadne nechlpatého potomka z rodu ľudí, určite vieš že veci pri nich padajú na dennej báze. Určite vieš ako sa k technike správať, no po prvom páde sa tiež nemusí všetko rozletieť na márne kúsky :). Kovový horný kryt v šedej farbe navyše dodá elegantný vzhľad, ku ktorému dobre nakombinuješ svoj každodenný outfit. Prezliekanie do práce je rituál, kde hrá autosugescia významnú rolu. Vôbec nevadí, že nevyjdeš z domu a že ti cesta trvá namiesto pol hodiny iba pár krokov.

Ilustračné foto.
Zdroj: LENOVO

Bude naozaj dobrý?

Všetky vieme, že pekné veci veľakrát nespĺňajú to, čo sľúbia navonok. Pozitívne očakávania tak potom často vystrieda rozčarovanie. Teraz ti ho však konečne predstavíme – volá sa Lenovo ThinkBook 14 a je presným opakom nesplnených sľubov. Čím viac ho budeš používať, tým viac sa ti dostane pod kožu. Nemusíš byť technický typ, no ak ti poviem, že v ňom môžeš mať nadupaný procesor Intel® 10. generácie spolu s množstvom pamäte RAM a rýchly SSD disk pre bleskové spúšťanie systému a obsahu, určite uznáš, že toto môže byť počítačový princ, ktorí ti splní tvoje očakávania. 80 % jeho krytu tvorí kvalitná obrazovka s FHD rozlíšením a možnosťou výberu medzi lesklým a matným prevedením. Aby si neklesala na duchu, dovolenkové fotky na tak peknom displeji ťa určite prenesú na miesta, na ktoré máš krásne spomienky. A ak k fotografiám pridáš aj hudbu, ktorú ti ThinkBook vďaka talentovaným reproduktorom s technológiou Dolby Audio rád pripomenie, zistíš že ten home-office je celkom príjemný. Ak si myslíš, že tento počítačový princ je pre teba tým pravým domácim spoločníkom, viac informácií nájdeš tu.

 

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: LENOVO

Notebooky Lenovo ThinkBook zakúpite u autorizovaného predajcu Datacomp.