OTESTUJTE SA: Ste skutočná odborníčka v oblasti flirtovania? Zistite, či by ste vedeli zbaliť každého chlapa!

Povedzme si úprimne, v súčasnosti je na opačné pohlavie veľmi ťažké zapôsobiť. Spôsobujú to najmä dokonalé fotky žien na Instagrame či iných sociálnych sieťach, ktoré majú od prirodzenej krásy naozaj ďaleko. Na to, aby ste si získlali mužské srdce však nepotrebujete dokonalú profilovku s odhalenými prsiami. Vďaka týmto jednoduchým a overeým radám si zaručene získate srdce vášho budúceho partnera.
Foto: Shutterstock

14.4. 17:00 Povedzme si úprimne, v súčasnosti je na opačné pohlavie veľmi ťažké zapôsobiť. Spôsobujú to najmä dokonalé fotky žien na Instagrame či iných sociálnych sieťach, ktoré majú od prirodzenej krásy naozaj ďaleko. Na to, aby ste si získlali mužské srdce však nepotrebujete dokonalú profilovku s odhalenými prsiami. Vďaka týmto jednoduchým a overeým radám si zaručene získate srdce vášho budúceho partnera.

1/15 Za každých okolností treba dať mužovi najavo, že máte svoju hrdosť a kvality, ktoré si najprv musí nejakým spôsobom zaslúžiť.

2/15 Najdôležitejšie je, aby ste boli vo vnútri vyrovnaná sama so sebou a túto spokojnosť vyžarovali aj navonok. Úsmevom a pozitívnou energiou zaujmete každé mužské oko.

3/15 Pri komunikácii s opačným pohlavým je dôležité, s akým časovým odstupom odpisujete. Za ideálny čas sa považuje 1-2 hodiny.

4/15 Na spoločných stretnutiach alebo prvom rande by ste si mali účet rozdeliť vždy na polovicu. Každý si tak spravodlivo zaplatí svoju časť.

5/15 Muža zaujmete, ak mu venujete krátky pohľad, usmejete sa na ňho a následne pohľad odvrátite.

6/15 Na prvom rande je dobré muža oboznámiť s tým, že hľadáte vážny vzťah, poprípade mu povedať konkrétne predstavy o tom, ako by mal váš ideálny partner vyzerať.

7/15 V priebehu konverzácie sa netreba báť aj komplimentov a to pokojne hneď pri prvom zoznámení.

8/15 Ideálne rande by malo trvať maximálne 1 hod. Docielite tak potrebu u muža, aby sa s vami stretol znova v čo najkratšom čase.

9/15 V online konverzácii je vítaným prvkom aj používanie smajlíkov. Ľahšie tak vyjadríte svoju aktuálnu náladu, pocity a emócie.

10/15 Žena by nikdy nemala začínať konverzáciu a napísať mužovi ako prvá.

11/15 Neodporúča sa začať konverzáciu jednoduchými frázami ako spoločné záujmy, knihy a počasie.

12/15 Je dobré, ak muža necháte na rande veľa rozprávať. Tým pádom môžete ľahko zistiť všetky potrebné informácie, ktoré vás ohľadom neho zaujímajú.

13/15 Mali by ste nechať vyberať miesto na výlet alebo film, na ktorý chcete ísť do kina vždy len muža.

14/15 Na rande sa vo všeobecnosti neodporúča so sebou brať kamarátku. Potenciálneho partnera to môže znervózniť, zneistiť a nebude sa cítiť sám sebou.

15/15 Ak vám na mužovi záleží, nebojte sa primerane prejaviť svoje city. Skvelým spôsom je napísať mu ako prvá aspoň ráno alebo večer. Dávate mu tým najavo, že prvá, resp.posledná vec, na ktorú v priebehu dňa myslíte, je on.

Hrať znova Ďalšie kvízy
DISKUSIA
Zobraziť komentáre
Zareaguj na článok. Vlož komentár.

Hot video

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop: