Na veľkosti záleží

Božské poprsie, to je to, čo ženskú krásu dokonale definuje! Aj keď vám maličké prsia môžu niekedy vyhovovať, uznajte, že nie je nič lepšie, než predstava, ako vám sokyne závidia vaše pevné a plné poprsie. Nie je to len o tom. Krásne prsia dokážu efektívne zvýšiť vaše sebavedomie a pomôcť vám nájsť ideálneho partnera! Ak máte príliš malé presia, máte v živote jednoducho problém. Šokujúce štatistiky ukazujú, že malé prsia trápia obrovské množstvo žien.

Univerzitný profesor Viren Swami z Anglia Ruskin University v Anglickom Cambridgi spojil viac ako 100 medzinárodných expertov, aby vykonali prieskumy zamerané na vnímanie vlastného tela s 18 541 ženami v 40 krajinách. Podľa výsledkov až 71% žien s priemerným vekom 34 rokov nie je spokojných s tvarom alebo veľkosťou svojho poprsia. Až 48 % žien podľa výskumov túžilo po väčších prsiach než mali. Veľká časť z nich mala skutočne prirodzene malé prsia. Prečo však prsia mnohým ženám nechcú narásť?

Ako to, že nám prsia nenarastú dostatočne?

Vývoj ženského poprsia sa začína už v prenatálnom veku v maternici, kde sa formujú základy mliečnych žliaz a bradavky. Pritom veľkosť, tvar a vzhľad prsníkov sa u ženy menia od narodenia až do smrti. Prvou veľkou zmenou je pubertálny rast prsníkov, ktorý nastáva keď vaječníky začnú vylučovať estrogén. Najskôr sa mierne zdvihnú bradavky, zväčšia sa dvorce a začnú sa tvoriť prsia. V prsníkoch sa počas dospievania hromadí tuk, pretože tu dozrieva systém mliekovodov, ktoré sú ním obklopené.

Podľa portálu SteadyHealth najčastejšími príčinami nedostatočného vývinu prsníkov je genetika alebo hormonálna nerovnováha. Hormonálna nerovnováha vzniká, ak má žena málo hormónu, ktorý zapríčiňuje rast poprsia alebo príliš veľa hormónov, ktoré rast brzdia. Ďalšími závažnými dôvodmi sú nedostatok vitamínov a telesná podvýživa, to je ale v našich končinách skôr ojedinelé. My vieme ako prsia zväčšíte aj bez plastiky.

Plastika je zmluva s diablom

Ak túžite po krásnych a dobre tvarovaných prsiach, prvé čo vás napadne je plastická chirurgia. Presne to je najčastejší ale aj najnebezpečnejší spôsob ako získať krásne prsia. Plastika sa často spája s oprávnenými obavami pred utrpením a viacerými zdravotnými rizikami. Navyše, nie každý plastický chirurg vás upozorní na dôležité riziká. Ide mu predsa len o nemalé zisky. Čo vám váš chirurg “zabudol” povedať?

Ľahko sa zamlčí napríklad to,  že silikónové implantáty sa musia pravidelne vymieňať a ich životnosť vo vašich prsiach býva menej ako 7 rokov. I keď výrobcovia silikónov uvádzajú omnoho vyššie čísla, nie je to tak. Samotný silikón isto vydrží veľa, ale čo vaše telo?

Vaše telo implantáty časom obalí do tkaniva, ktoré kalcifikuje (tvrdne) a na prsiach vznikajú hrčky. Časté sú aj bolest či nepríjemné pocity ťahu od implantátov. Na spánok na bruchu zabudnite. Vyspíte sa len na chrbte. Riešením je opakovanie plastickej operácie každých niekoľko rokov, ktoré so sebou prináša enormné finančné zaťaženie a tiež obrovskú dávku utrpenia. Každá z nás, ktorá uvažuje rozumne už asi dumá, ako sa plastike vyhnúť. Je dobré uprednostniť riešenie, ktoré je bezbolestné a hlavne bez trvalých zdravotných následkov. Na plastiku môžete ísť aj neskôr. Plastika predsa len nie je zajac - neutečie. My vieme ako zväčšiť prsia bezpečne. Aké je to tajomstvo krásnych pŕs bez plastiky?

Objavte diamanty vo vašej podprsenke aj bez plastiky

Budete sa diviť, ale tým tajomstvom sú mnohými milované a ešte viacerými zatracované tabletky na zväčšenie poprsia. Veľa ľudí vraví, že sú nespoľahlivé. To je ale pravda iba z časti. Skutočnosť je taká, že len máloktorá z nás, má trpezlivosť dotiahnuť to s tabletkami do úspešného konca. Ak si ale počkáte, vyčarujete obrovské diamanty, ukryté vo vašej podprsenke.

Ilustračné foto
Zdroj: https://imgflip.com/memetemplate/338164895/Never-give-up

Tabletky na rast pŕs sa musia užívať pravidelne a to bez akéhokoľvek vynechávania. Inak prsia neporastú. Pri poctivom užívaní ale uvidíte zázraky. Prvé výsledky budete pociťovať približne po dvoch až troch týždňoch. Najväčší rast prsníkov sa začína diať až po zhruba siedmich týždňoch, kedy uvidíte obrovský nárast pŕs a budete musieť nakúpiť nové podprsenky. Ale pozor! Nenechajte sa za žiadnych okolností oklamať podivnými vitamínmi a vždy vsaďte na kvalitné, i keď možno drahšie tabletky.

Našťastie kvalitných tabletiek je viacero a máte z čoho vyberať. Dostanete ich dokonca aj v lekárni. Nám sa pozdávajú na príklad tabletky BreastExtra+. Obsahujú totiž najväčšiu koncentráciu účinných látok oproti podobným zväčšovadlám. Účinok preto môže byť silnejší. V ich zložení nenájdete žiadne zbytočné chemické prísady, čo je dosť dôležité ak si nechcete pokaziť zdravie. Pokiaľ chcete pri kúpe tabletiek na rast pŕs ešte aj ušetriť, poradíme vám. Objednajte si ich radšej cez online predajňu, v lekárni si totiž priplatíte čosi navyše. Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek tabletky na skrášlenie poprsia, pamätajte že je dobré uprednostniť kvalitu pred podozrivo nízkou cenou. Predsa len, je to niečo čo ovplyvňuje vaše telo a oplatí sa vsadiť radšej na kvalitu.

Vysnívaná postava a nádherné súmerné poprsie, rozhodne nemusia zostať iba nenaplnenou túžbou.  Každá z nás si predsa zaslúži cítiť sa dobre a príťažlivo vo vlastnom tele. Máte možnosť využiť plastickú chirurgiu, ale každá rozumná žena by pred takýmto závažným rozhodnutím mala zvážiť aj iné alternatívy. Predsa len, plastika pŕs je one way ticket. Našťastie vďaka nám už viete, ako sa plastike vyhnúť. Je len na vás ktorou cestou sa vydáte. Vyrazte ale zavčasu, aby ste v lete ohúrili všetky kamošky.

Použité zdroje

  • Anglia Ruskin University. "Study reveals global breast size dissatisfaction: Major worldwide research project discovers that 71% of women are unhappy." ScienceDaily. ScienceDaily, 5 February 2020. <www.sciencedaily.com/releases/2020/02/200205210823.htm>.
  • Kate Smith, 2020. https://www.steadyhealth.com/medical-answers/causes-of-underdeveloped-breasts-in-women
  • Hardip Korapia, 2015. Why Some Women Have Excessively Small Breasts? (guidelineshealth.com)
  • www.healthline.com Can You Increase Breast Size Naturally? (healthline.com)
  • Gabrielle Kassel, Sara Lindberg, 2022. Can You Increase Breast Size Naturally? (healthline.com)