Keď vaša pokožka vyzerá úžasne, aj vy sa cítite úžasne! S prístrojom Nu Skin ageLOC Boost a novým aktivačným sérom môže vaša pleť dosiahnuť svieži a zdravý vzhľad, stačí jej venovať dve minúty denne. Prípravok ageLOC Boost Activating Serum má zloženie navrhnuté na použitie špeciálne spolu s novým prístrojom. Obsahuje zložky na rozjasnenie pokožky, hydratačnú a vypínajúcu zmes, výťažok z plodov austrálskeho kaviárového vápna a patentovanú zmes ageLOC, ktoré sa zameriavajú na prvé viditeľné znaky starnutia pokožky už v zárodku.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu Skin

Rozjasňujúca zmes obsahuje aj zložky ako výťažok z morského narcisu (Pancratium maritimum), výťažok z austrálskeho kaviárového vápna (z plodov rastliny Microcitrus Australasica), ktorý povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pokožky na dosiahnutie viditeľne hladšej, žiarivejšej, jasnejšej a mladistvej pleti. Vypínajúca zmes obsahuje výťažok z jabĺk, šošovice, červeného melóna a kyselinu hyaluronovú – hydratuje a zmäkčuje pokožku, pričom jej dodáva plnší vzhľad.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu Skin

Ako systém ageLOC funguje? Prístroje používajú patentovanú technológiu priameho alebo pulzného mikroprúdu. To neznamená nič zložitejšieho ako známy princíp kladného a záporného elektrického náboja medzi aplikačnou hlavicou a krémom. Zatiaľ čo napríklad známy prístroj ageLOC Galvanic Spa dokáže pleť priamym mikroprúdom doslova presvedčiť, aby absorbovala účinné látky z krému alebo séra, nový ageLOC Boost využíva striedavé pulzné mikroprúdy na optimalizovanie a aktivovanie pokožky. Výsledkom je pleť vyzerajúca viditeľne jasnejšie, plnšie a pružnejšie*, s mladistvým vzhľadom a rovnomerným tónom – to všetko len za dve minúty raz denne! V predaji je novinka od 22. septembra.

* Výsledky pochádzajú z odborného posúdenia tretej strany na základe 6-týždňovej štúdie používania „in vivo“, ktorá bola vykonaná na 20 ženách vo veku od 25 do 40 rokov, ktoré používali ageLOC Boost Activating Serum spolu s prístrojom ageLOC Boost raz denne počas 6 týždňov.

Doplnkové produkty

Systém ageLOC LumiSpa – tento systém s dvojitým účinkom poskytuje dôkladné čistenie a skrášlenie pleti a zanecháva svieži pocit a žiarivý a mladistvý vzhľad pleti, a to už po 2 minútach používania.

In Balance pH Balance Toner – udržuje pokožku vyváženú tým, že jej pomáha dosiahnuť optimálnu úroveň pH a zachovať jej prirodzenú hydratačnú bariéru, vďaka čomu bude pleť vyzerať sviežo a žiarivo.

Celltrex Always Right – Toto ľahké sérum s rýchlym vstrebávaním obsahuje inteligentnú zmes HydraFlex, ktorá poskytuje viac alebo menej hydratácie v závislosti od toho, čo vaša pokožka potrebuje počas dňa. Pomáha chrániť pred každodennými stresujúcimi faktormi, ako sú ponocovanie, náročné dni či mestské znečistenie.

Thirst Fix – Produkt Nutricentials Thirst Fix poskytuje rýchlu hydratáciu, ktorá je ideálna pre smädnú pokožku, a poskytuje osviežujúci pocit, ktorý si určite zamilujete.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu Skin