Krok za krokom ku pinup girls

Základom každého líčenia, je jedno o aké sa jedná, je dôležitá čistá pleť. Pred nanesením make upu, vždy aplikujte podkladovú bázu. Pretože make up tak bude lepšie držať a farby budú oveľa intenzívnejšie.

Pokračujte s úpravou obočia. Použite na to česátko, ktorým si prečešete obočie a až potom ceruzkou alebo gélom na obočie si zvýraznite túto časť. Samozrejme nezabudnite na vaše hriešne krásne oči. Na viečka použite hnedé odtiene, ktorými si zvýraznite záhyb oka, ale i spodné viečko.

A teraz to najdôležitejšie. LINKA! Chce to veľa trpezlivosti a odvahy, avšak ak linku nakreslíte na jeden ťah, ruka nebude mať šancu sa roztriasť. Pre ziačiatočníkov sú najlepšie linky vo fixu, ktoré naozaj uľahčia prácu. Nakoniec použite umelé riasy alebo predlžovaciu riasenku.

Na záver poďme ozdobiť pery. Štetcom naneste matný rúž, ak nemáte po ruke štetec, kľudne použite tekutý rúž. S tým sa pracuje rovnako dobre. Pred nanesením samotného rúžu je dobré najprv použiť balzam na hydratáciu pier. Tak budú vyzerať šťavnatejšie a dokonalejšie.

Pre detailnejší postup sa inšpirujte vlogerkou Inou Pandorou, ktorá vám ukáže ako dosiahnúť, čo najlepší výsledok PINUP štýlu.