Nebudeme si klamať. Mastné pramene vlasov sú nočnou morou. Nie každá žena má to šťastie, že si môže dovoliť umývať vlasy raz týždenne. Pre niektoré dámy je realitou, že ich koruna krásy potrebuje sprchu a šampón (kvôli nadmernému masteniu) každý druhý, dokonca každý deň. Najmä pri dlhých vlasoch tak zaberie úprava oveľa viac času a energie. Suchý šampón Batiste šetrí tento čas a v priebehu chvíle odstráni nadbytočnú mastnotu, dokáže zabezpečiť svieži vzhľad čerstvo umytých vlasov a dodá účesu stratený objem.

Spektrum farieb a vôní

Suchý šampón Batiste je vhodný pre všetky typy vlasov. Okrem atraktívneho balenia vás nepochybne zaujme aj rozmanitým spektrom vôní. Stačí si len vybrať tú, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám. Ste zástankyňa jednoduchej klasiky? V tom prípade siahnite po verzii Original. Ak ste milovníčka šťavnatej vône čerešní, tou správnou voľbou pre vás, bude verzia Cherry. V ponuke nájdete aj šampóny s kvetinovou vôňou ako Blush, Floral alebo Eden a Tropical vás aj v zime prenesie do spomienok na letnú dovolenku. Batiste však nezabúda ani na mužov. Verzia Fresh poteší nielen ženy, ale aj ich partnerov, takže sa môžete kľudne podeliť so svojou polovičkou.

Suchý šampón milujeme všetky
Zdroj: BATISTE

Obľúbené limitky

Keďže stereotyp je nudný, Batiste sa neustále snaží prinášať rôzne limitované edície, ktoré potešia zmysly zákazníčok a spestria klasickú ponuku suchých šampónov v predajniach. Momentálne si môžete vyskúšať edíciu Star Kissed s vôňou gardénie a balením s kresbou znamení zverokruhu.

Rôzne príležitosti

Suchý šampón môžete použiť doslova kedykoľvek a kdekoľvek, či už sa nachádzate v práci a máte dôležité stretnutie, dohodli ste si rande na poslednú chvíľu alebo vás čaká dôležitá rodinná oslava. Okrem klasických 200 ml balení ponúka Batiste aj malé cestovné balenie s obsahom 50 ml, ktoré môžete mať aj na cestách neustále so sebou a tak vás už nikdy nezaskočí žiadna nečakaná situácia.

Ktorý je váš najobľúbenejší?
Zdroj: BATISTE