V tomto prípade sa nemôžete vyhovárať, že nemáte čas na cvičenie. Tajomstvo cvičenia podľa Mirandy totiž spočíva v krátkej, ale intenzívnej zostave cvikov, ktorými posilníte a precvičíte hneď niekoľko častí tela naraz. Výhodou je, že nepotrebujete žiadne pomôcky a vystačíte si len s vlastným telom, pokojne aj doma v obývačke.

Toto je presný rozpis minútu po minúte aj so stručným popisom cvikov. Miranda zdôrazňuje aj to, že medzi každým cvikom je dôležitý 30-sekundový oddych:

1 minúta klikov - posilňujete brucho, hrudník a ruky

1 minúta plank - posilňujete celé telo a výsledkom je ploché bruško. Ľahnite si na zem, oprite sa o predlaktia tak, aby ste mali lakte v jednej rovine s ramenami. Minútu držte vzpriamené telo v rovnej pozícii. Ak ste začiatočníčka, vydržte v tejto pozícii 2 x 30 sekúnd.

1 minúta drepov – posilňuješte nohy, zadok a chrbát.

1 minúta jumping jacks – ide o skákanie, kde sú cieľovou polohou rozkročené nohy a rozpažené ruky, do tvaru hviezdy. Pri skákaní sa poriadne zadýchate.

1 minúta zdvíhania ľavej nohy – ľahnite si na bok a nohu zdvíhajte najvyššie, ako sa vám podarí. Cvik vám krásne spevní boky a stehná.

1 minúta bicyklovania na chrbte – ľahnite si na chrbát a ruky si dajte za hlavu. K hrudníku pritiahnite ľavú nohu a zároveň sa dotknite pravým lakťom kolena. To isté zopakujte aj s druhou nohou.

1 minúta výpadov – striedajte obe nohy. Urobte hlboký krok vpred, aby ste dosiahli uhol 90 stupňov a vráťte sa späť do východiskovej pozície. Snažte sa udržať vzpriamený chrbát a rovnováhu.

1 minúta zdvíhania pravej nohy

1 minúta v pozícii mostík – 30 sekúnd sa snažte udržať pozíciu a 30 sekúnd pulzujte, čiže sťahujte a uvoľňujte zadoček a stehná.

1 minúta jumping jacks

1 minúta výpadov

1 minúta sedu pri stene – oprite sa o stenu, vyrovnajte chrbát a v pozícii vydržte minútu.

1 minúta jumping jacks

Dajte si do tela a vďaka pár minutám cvičenia denne podľa Mirandy Kerr budete mať dobrý pocit, že ste pre seba niečo urobili! A to stojí za vyskúšanie... A keď sa chcete zamerať len na bruško, pozrite si video cviky, na ktoré neda Miranda tiež dopustiť.