Po lete bývajú oslabené, vysušené a poletujú ako páperie odkvitnutej púpavy. Nastal čas vrátiť im kondíciu a pripraviť ich na chladnejšie obdobie.

Vyčerpaným vlasom veľmi prospeje dôkladná regeneračná starostlivosť. Nemusíte kupovať veľa produktov, pretože vám postačí jeden jediný: multifunkčná maska Fructis Hair Food od Garnier. Obsahuje prírodné ingrediencie a jej výhodou je, že ju možno využiť hneď tromi spôsobmi - ako kondicionér, ako hĺbkovo výživnú masku, alebo bezoplachový balzam. Ušetríte teda čas aj peniaze.

Rôzne vlasy, rôzne zloženie

Pokiaľ máte vlasy normálne alebo suché, ideálna pre vás bude hydratačná maska Fructis Aloe Vera Hair Food, ktorá je obohatená o aloe vera a zmes rastlinných olejov z kokosu, sóje a slnečnice. Vlasy intenzívne hydratuje a hĺbkovo vyživuje po celej ich dĺžke. S veľmi suchými vlasmi si poradí vyživujúca maska Fructis Banana Hair Food a s poškodenými vlasmi obnovujúca maska Fructis Papaya Hair Food.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier Fructis

Tip: Účinky produktov Fructis Hair Food môžete znásobiť, keď vlasy najskôr umyjete posilňujúcim šampónom pre suché a poškodené vlasy Garnier Fructis Oil Repair 3 so zmesou olejov z avokáda, karité a olív, prípadne posilňujúcim šampónom pre veľmi suché vlasy Garnier Fructis Oil Repair Intense s bambuckým maslom, jojobou a olejom z mandlí a makadamových orechov.

Starostlivosť 3x inak

Ako trojminútovú masku používajte produkt Fructis Hair Food každý týždeň počas jedného mesiaca. Keď sa kvalita vlasov zlepší, postačí, keď ho budete nanášať rovnako ako kondicionér po každom umývaní vlasov a ako masku raz za mesiac. Kedykoľvek získate pocit, že sú vaše vlasy vysušené, nepoddajné a bez lesku, naneste malé množstvo produktu do dĺžok suchých alebo mokrých vlasov a už ho neoplachujte.

Ako vidíte, cesta ku krásnym lesklým vlasom nie je tak zložitá, ako by sa mohlo zdať. Vrátiť ich späť k životu dokážete úplne sama s jediným produktom Fructis Hair Food, ktorý vaše vlasy ošetrí ako najlepší lekár a prevonia ako ten najkvalitnejší parfum.