V hlavnej úlohe: Mihálnice

Husté a božsky dlhé mihalnice dokážu s vašim pohľadom zázraky. Opticky mu pridajú na objeme a vy budete pôsobiť ako pravá femme fatale. Ak nemáte práve najdlhšie či najhustejšie mihálnice, nezúfajte. Poradíme vám pár trikov, ako to všetko získať za pár minút. Pozrite si náš postup krok za krokom, ktorý pre vás pripravil vizážista Tomáš Vida z Dermacolu. 

1.      Horné viečko vykreslite metalickým očným tieňom. Rozžiari aj prehĺbi váš pohľad. Pre trvácnosť tieňov určite nezabudnite použiť podkladovú bázu, ktorá zabráni jeho rozmazávaniu.

Prvý krok
Zdroj: Tomáš Thurzo

2.      Ceruzkou na oči zvýraznite líniu mihalníc a vytvorte roztieňovanú linku. Nezabudnite ani na spodné viečko pre výraznejší efekt. Linka nemusí byť vôbec hrubá, vyslovene stačí vyfarbiť líniu pri korienkoch mihalníc.

Druhý krok
Zdroj: Tomáš Thurzo

3.      Kľúčovým produktom na dĺžku a hustotu rias je v tomto prípade podkladová špirála. Naneste ju na mihalnice v bohatej vrstve. Pár minút počkajte a následne naneste svoju obľúbenú čiernu riasenku.

Tretí krok
Zdroj: Tomáš Thurzo

4.      Ak túžite po výraznejších riasach s prirodzeným vzhľadom, osvedčeným trikom sú jemne trsy. Na výber máte z niekoľkých dĺžok, ktoré môžete vrstviť podľa želania. Začnite od vonkajšieho kútika a postupne prechádzajte do stratena smerom ku vnútornému kútiku. Na záver ich prejdite jemnou vrstvou špirály, aby sa prepojili s vašimi mihalnicami. Výsledok bude viac než dokonalý!

Štvrtý krok
Zdroj: Tomáš Thurzo

Hotovo! Pre detailný návod si nezabudnite pozrieť aj video. 

Vyčarujte si krásne líčenie s bohatými mihalnicami.
Zdroj: Tomáš Thurzo