Je mnoho lepších či horších šampónov a prípravkov pre lepšiu kvalitu vlasov, ale všetky fungujú iba povrchovo. Pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy, ktoré sa nelámu a nevypadávajú už existuje účinné riešenie. Je nim špeciálna vlasová mezoterapia, ktorá vlasy skutočne posilní od samého "korienka". Práve túto unikátnu metódu vyskúšala aj Miss Slovensko 2007 a dnes úspešná influencerka a podnikateľka Veronika Vágnerová.

"V aktuálnom období je to must have procedúra na vlasy. Do vlasov sa vpichujú vitamíny, aby boli posilnené, krajšie, lesklejšie a aby ešte viac rástli," hovorí krásna Slovenka, ktorá sa pravidelnými návštevami na klinike netají. Práve naopak. "Táto procedúra sa dá dokonca  kombinovať aj s krvnou plazmou,"  dopĺňa.

„Princípom je špeciálna aplikácia výživného roztoku s obsahom kmeňových buniek do vlasovej časti hlavy. Tento roztok s unikátnym posilňujúcim zložením a výťažkami z kmeňových buniek obsahujú rastové faktory, ktoré dokážu stimulovať cirkuláciu, revitalizovať vlasové vačky a zlepšiť stav vlasovej pokožky. Zastavuje tak nadmerné vypadávanie a lámanie a obnovuje rast vlasov. Pre ešte zvýšenú účinnosť je možné toto sérum aplikovať spoločne s vašou vlastnou plazmou získanou z krvi,“ hovorí Mudr. Kitti Mačádiová.

A ako je spokojná samotná Veronika? Dozviete sa v našej GALÉRII

Vyskúšali by ste vlasovú mezoterapiu aj vy?