Baran


Keďže väčšina Baranov patrí k znameniam tvorivým, darí sa im zakrývať svoj biologický vek. Len pozor, aby vám to neubralo na vážnosti, keď budete vybavovať úradné záležitosti. Nič však nepokazíte, ak stavíte na jednoduché, no pritom rafinované modely v štýle Victorie Beckham. Tie vytvoria dojem neústupčivosti, vďaka čomu dosiahnete svoje. Nečakajú vás najjednoduchšie časy, preto je dôležité, aby ste sebavedomie podporili výraznými farbami. Napríklad červenou, ktorá je charakteristickou farbou vášho znamenia.

Červenaá ženám v znamení Barana neskutočne pristane.
Červenaá ženám v znamení Barana neskutočne pristane.
Zdroj: House

 

Býk


Váš šatník potrebuje inventúru. Nekompromisne sa rozlúčte s vecami, ktoré skladujete pre prípad, že by ste konečne schudli. Váš štýl určujú nadčasové kúsky a modely, ktoré pôsobia žensky. Práve ženskú stránku by ste počas teplých mesiacov mali posilniť. Čaká vás totiž riešenie medziľudských vzťahov v rodine, v práci, s partnerom… Na tom, aby vzťahy fungovali budete musieť popracovať. Využite na to všetky ženské zbrane (vrátane módy ) k dosiahnutiu cieľa. Kratšie sukne, hlboké výstrihy nosiť môžete, nie však dokopy, aby ste nepôsobili lacno. Pri vymetaní obchodov na sebe nešetrite a vymeňte klasickú čiernu a šedú za mladistvú modrú alebo zelenú.

Mladistvá modrá aj zelená, to sú farby pre ženy v znamení Býka
Mladistvá modrá aj zelená, to sú farby pre ženy v znamení Býka
Zdroj: Sinsay

Blíženci


Žena v tomto znamení si nepotrebuje dodávať sebavedomie oblečením, vystačí si s tým sama. Dobre vie, čo chce a ak by aj šliapla vedľa pri výbere nového strihu vlasov či módneho kúsku určite to neprizná. Nastávajúce obdobie bude skúškou pre oblasť peňazí. Planéty vás dotlačia do situácií, v ktorých si uvedomíte svoju finančnú (ne)gramotnosť a zistíte, ako viete zaobchádzať s peniazmi. Čakajú vás aj cesty a zaujímavé pracovné príležitosti, pri ktorých by ste sa mali držať doterajšieho módneho štýlu. Ste totiž narodené v znamení, ktoré chce byť za každých okolností jednička.

Žena v znamení Blížencov dobre vie, čo jej pristane.
Žena v znamení Blížencov dobre vie, čo jej pristane.
Zdroj: Sinsay