Každá zmena ročného obdobia prináša nové trendy, ktoré nám dokážu rozbúchať srdce. Najmä tie manikúrové. Či už ide o baby boomer alebo mikro francúzske nechty , minimalistický vzhľad s osobitým nádychom je na prvom mieste aj počas jarnej sezóny. Nové Vanilla Chrome Nails si zamilujete.

GALÉRIU NECHTOV SI POZRIETE TU

TikTokerka @thehotblendofficial fanúšikov na tento trend nedávno upozornila a my ho doslova milujeme. Vo videu je vidieť, ako si najskôr nanáša krémový odtieň Love Letter a potom pridá najdôležitejšiu zložku: pomocou aplikátora na očné tiene si na nechty nasype púder Vanilla Chrome na dosiahnutie mega lesku.
Podľa @thehotblendofficial prášok, ktorý používa, sú "dva biele perleťové chrómové prášky na nechty", ktoré sa zmiešajú, takže si dokonca môžete vytvoriť svoj vlastný odtieň.

,,Úprimne, myslím, že toto bude najväčší nechtový trend jari a leta," hovorí vo svojom videu TikTokerka. Manikúru opisuje ako „absolútne neskutočnú“ a dodáva, že na svetle vyzerá vždy inak: „Na dennom svetle vyzerá úplne inak ako v tme, nechty sa len krásne trblietajú.“ GALÉRIU NECHTOV SI POZRIETE TU