Nekupujte nezmysly

Nebudeme vám, samozrejme, tvrdiť, že milé maličkosti vyšli z módy. Na tie je predsa vhodný akýkoľvek deň, nielen Valentín. Pri podobných sviatkoch sa nám však stáva, že kúpime niečo, čo ten druhý ani nevyužije.

So sonickou zubnou kefkou Philips Sonicare DiamondClean sa vám to však určite nestane, pretože ju bude vaša polovička využívať každý deň. A ak sa pýtate, ako si tým môžeme byť takí istí, pozrime sa spolu na jej benefity.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Philips

Krásny úsmev už za pár dní

Každý z nás by chcel mať čo najkrajšie zuby, veď úsmev nám všetkým pristane. So sonickou zubnou kefkou Philips Sonicare DiamondClean dosiahnete dvakrát belší úsmev už za 7 dní. Je to možné vďaka technológii sonických vibrácií, ktorá zubnú pastu efektívne zaháňa medzi zuby a pozdĺž ďasien.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Philips

Sonická kefka využíva vysokú frekvenciu až 31 000 sterov za minútu, čo je pri dvojminútovom čistení ekvivalentom mesačného čistenia zubov s manuálnou kefkou. Z ponuky piatich režimov si navyše každý vyberie svoju prioritu. Philips Sonicare DiamondClean totiž neponúka iba výnimočné každodenné čistenie (režim Clean), ale aj režimy pre masáž ďasien, rozžiarenie úsmevu, bielenie zubov či režim Sensitive, ktorý zabezpečí jemné a efektívne čistenie aj pre tých z nás, ktorých trápi veľmi citlivý chrup.

Štýly, z ktorých si vyberie každý

Philips Sonicare DiamondClean je skvelým darčekom aj vďaka svojmu nesmierne elegantnému spracovaniu. K dispozícii je päť farebných verzií a z nich si určite vyberiete svojho favorita. Čistá biela je úplnou klasikou, zlatoružová alebo ružová poteší najmä dámy a pre dobrodružnejšie duše sú k dispozícii aj štýlová čierna či mystická fialová.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Philips

Všetko sa krásne zmestí do decentného a praktického cestovného puzdra. To umožňuje nabíjanie cez USB kábel, no doma radšej využijete štýlovú alternatívu: elegantný pohár so vstavanou nabíjačkou, do ktorého stačí kefku voľne vložiť.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Philips

Na jedno plné nabitie navyše kefka vydrží až 3 týždne bežného používania. Je to naozaj univerzálny a užitočný darček, ktorý vašej polovičke vyčarí krásny úsmev, a to nielen na Valentína.

Viac na www.philips.sk/sonicare