áto dvojica vôní bude páru stále pripomínať vzájomné puto a energiu. Pri spoločnom nosení obe parfumované vody Lost in You splynú a vytvoria exkluzívny akord, „Heartbeat Accord“, vďaka ktorému bude vôňa ešte jedinečnejšia

Unikátne spojenie partnerov

Pri splynutí oboch vôní sa vytvorí exkluzívny „Heartbeat Accord“. Pikantná intenzita zázvoru z Lost in You Her sa stretáva s teplou tonkou fazule parfumu Lost in You Him a spoločne vytvárajú návykovú energiu plnú vášne, ktorá vibruje ako tlkot srdca. Vytvorí vôňu takú unikátnu, ako je každý pár.

Ilustračné foto.
Zdroj: Oriflame

Inšpirácia hudbou

Vône Lost in You vznikli počas počúvania hudby, ktorá pre Elise Benat aj Nicolasa Bonnevilleho predstavuje vášeň, pozitívnu energiu a chuť tancovať, akoby to malo byť naposledy. Je to vôbec prvýkrát, keď značka Oriflame použila taký inovatívny proces a zachytila a preniesla emócie skryté v počúvaní hudby do vône. A konkrétne skladby, ktoré inšpirovali vôňu Lost in You, si môžete vypočuť aj vy!

Zdroj: Oriflame

Playlist skladieb Lost in You nájdete na Spotify. V mobilnej aplikácii Spotify zvoľte lupu, následne ikonku fotoaparátu a namierte ho na obrázok nižšie. Alebo v Spotify vyhľadajte Oriflame CZ | SK.

Pre ňu

Vychutnajte si elektrizujúcu príťažlivosť s parfumovanou vodou Lost in You Her. Túto návykovú vôňu, ktorá zachytáva jedinečné čaro vášne, vytvoril parfumér Nicolas Bonneville, ktorý sa inšpiroval popovými skladbami a živou, pestrou energiou hudobných festivalov.

Túto modernú, romantickú vôňu otvárajú krehké kvetinové tóny s nádychom iskrivého zázvoru. Elektrizujúce srdce patrí sviežim plátkom pivoniek a sladkej hruške, okorenenej ružovým korením, ktoré symbolizuje jedinečné čaro dvoch zamilovaných. V zmyselnom doznení splývajú hrejivé drevité tóny s charizmatickým akordom tonky a ambry. Spoločne tak v tejto neodolateľnej ženskej vôni tvoria „energiu blízkosti“.

Odporúčaná cena za 50 ml: 17,9 eur
Zdroj: Oriflame

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/brands/lost-in-you

Pre neho

Ponorte sa do vzrušujúceho objatia s parfumovanou vodou Lost in You Him, ktorá zachytáva elektrizujúce kúzlo príťažlivosti. Parfumérka Elise Benat sa inšpirovala rytmom a súznením dvoch milencov, vytvorila mužnú vôňu plnú kontrastov, symbolizujúcu energiu a zmyselnosť, ktorá reprezentuje dvoch ľudí stratených v „objatí vášne“.

Úvod tejto energickej, modernej parfumovanej vody patrí návykovým tónom rebarbory a pikantného zázvoru. Srdce vône rozvíja dominantný akord hrejivej tonky, ktorý prechádza do elegantného orientálneho doznenia dymovej ambry a mužného santalového dreva.

Odporúčaná cena za 50 ml: 17,9 eur
Zdroj: Oriflame

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/brands/lost-in-you