Či patríte medzi módne experimentátorky a rada meníte účesy, alebo sa chcete odlíšiť na najrôznejších akciách, máte možnosť pohrať sa so jedinečnou škálou farieb a prírodný tón vlasov premeniť na ohromujúci odtieň.

Extravagantný look

Farbu na vlasoch už nemusíte mať permanentnú, ale môžete použiť takú, ktorá sa po niekoľkých týždňoch vymyje. O to viac môžete byť pri výbere odtieňov odvážnejšia a farbu vlasov zladiť napríklad s kabelkou. Vymývateľná farba Colorista Washout je k dispozícií v šiestich extravagantných odtieňoch – v modrej, v dvoch odtieňoch ružovej, tyrkysovej, fialovej a vínovej. Farbu si zvolíte podľa typu svojich vlasov. Najžiarivejších tónov dosiahnete na svetlých až stredne hnedých vlasoch. Ak však máte vlasy tmavšie, nič sa nedeje. Aj vy môžete smelo popustiť uzdu svojej fantázii a s farbami si pohrať. Aby ste dosiahla čo najlepší výsledok pred aplikáciou farby Colorista Washout, vlasy najprv zosvetlite špeciálnym prípravkom pre brunetky, nazvaným Colorista Brunette Bleach.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L’Oréal Paris

Tip: Ak chcete farby Colorista Washout striedať častejšie, alebo urýchliť ich vymytie, použite odfarbovač na vlasy Colorista Remover. Odstráni posledné zvyšky farieb Colorista Washout a poradí si aj s tými najodolnejšími odtieňmi ako je modrá alebo vínová. Odfarbovač môžete znovu použiť najskôr za tri týždne.

Každý deň iná

Ďalšia vychytávka, ktorá vám umožní vystúpiť z davu a odlíšiť sa, sa nazýva Colorista Hair Makeup. Môžete si s ňou pohrať rovnako ako s líčením očí alebo pier. Prípravok v podobe hustého gélu sa veľmi ľahko nanáša a jeho účinok uvidíte okamžite. Vďaka nemu môžu vlasy získať oslňujúci metalický odtieň, prípadne dramatický matný tón. Zafarbiť môžete napríklad len ofinu alebo pár pramienkov vlasov. Celkom dvadsať odtieňov môžete vzájomne kombinovať a po zaschnutí farby ihneď použiť kulmu alebo žehličku. Vaša hriva teda zostáva úplne v rukách vašej fantázie. Kreativite sa medze nekladú.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L’Oréal Paris