Patríte medzi tie ženy, ktoré majú dokonalý prehľad o obsahu (každej svojej) kabelky alebo skôr patríte do kategórie žien, ktoré majú vo svojej kabelke riadny chaos? Nech ste už prvá či druhá skupina, týchto 5 produktov by ste vo svojej kabelke rozhodne mali mať.

1. BALZAM NA PERY

Balzam, lesk alebo rúž sú rozhodne tie produkty, ktoré by vám nemali chýbať. Pohľad na vyprahnuté pery nie je vôbec pekný, navyše,  pekne upravené pery sú čerešničkou na torte každého líčenia.

2. PARFUM

Toto hádam nemusíme viac rozvádzať. Ani ten najdrahší a najúčinnejší parfum nevydrží dokonalý celý deň, preto majte v kabelke aspoň malý flakónik.

3. SUCHÝ ŠAMPÓN

Nebudeme si klamať, každá z nás už pravdepodobne vyšla do ulíc s menej vydareným účesom, prípadne mastnejšími vlasmi. Čo ak vám však plány skríži nečakané pozvanie na babskú jazdu či rande s Pánom Božským? Hádam nebudete riskovať otrasný účes. Pribaľte si do kabelky suchý šampón, ktorý je skvelou záchranou na poslednú chvíľu.

4. ANTIBAKTERIÁLNY GÉL

Toto je viac hygienická ako beauty pomôcka, ale aj vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete nám to nedá nespomenúť. Záchrana pre pocit čistých rúk je na mieste viac ako kedykoľvek predtým. Človek predsa nikdy nevie, s čím príde počas dňa do kontaktu.

5. KRÉM NA RUKY

Možno si poviete, že je to zbytočnosť a poriadne si nakrémovať ruky vám stačí ráno a večer. Pozor, antibakteriálne gély aj častejšie a dlhšie umývanie pokožku rúk vysušujú, preto je dobré v kabelke nosiť aj krém na ruky.