A výsledok? Podľa jej slov ju potešil a veľmi príjemne prekvapil.

Pôsobila v redakcii nórskej Elle, potom viedla niekoľko rokov lifestylový magazín, až nakoniec v roku 2015 založila vlastný lifestylový blog. A ten sa stal krátko po svojom vzniku jedným z najpopulárnejších v Nórsku. Vanessa je v Nórsku jednoducho pojem. A aj ona otestovala účinky hydrolyzovaného kolagénu Oslo Skin Lab na svoju pleť.

Kolagén je prirodzenou súčasťou pokožky – zaisťuje, aby bola pružná, bez vrások a elastická. S pribúdajúcim vekom však jeho množstvo v koži klesá a bohužiaľ klesá aj naša schopnosť vytvárať si nový. Práve preto je kolagén neoddeliteľnou súčasťou mnohých krémov proti vráskam.

Vanessa Rudjord
Vanessa Rudjord
Zdroj: OSLO SKIN LAB

Rozdiel v hĺbke vrások? Priepastný!

Pozitívne účinky The Solution™ neboli len domnienkami a pocitmi známej influencerky, preukázali ich aj výsledky nezávislých skenov pokožky. Tie Vanessa podstúpila pred začiatkom užívania a následne po dvoch mesiacoch – z vlastnej iniciatívy a na vyhlásenej nórskej klinike Hudpleiklinikk v Osle. Testy preukázali, že vrásky nie sú také hlboké. „Účinky som na sebe pozorovala už po dvoch mesiacoch,“ hovorí Vanessa Rudjord.

Pozitívne účinky pravidelného užívania hydrolyzovaných kolagénových peptidov nielen na hĺbku vrások, ale napríklad aj na viditeľnosť celulitídy potvrdzujú mnohé štúdie. Vďaka tomu Oslo Skin Lab môže posúvať každodennú starostlivosť o pleť na ešte vyššiu úroveň.

Sama Vanessa produkt a jeho účinky s úsmevom popisuje takto: „Po dvoch mesiacoch som cítila rozdiel. Pokožka je pružnejšia a ja som kolagénový prášok povýšila na nevyhnutný doplnok k mojim obľúbeným krémom a stal sa mojou bežnou dennou rutinou. S miernym zveličením môžem povedať, že som sa na ňom stala závislá.“

Pozitívne účinky preukázali výsledky nezávislých skenov pokožky.
Pozitívne účinky preukázali výsledky nezávislých skenov pokožky.
Zdroj: OSLO SKIN LAB

Napokon, účinky kolagénu The Solution™ od Oslo Skin Lab, potvrdzujú nielen spokojné zákazníčky tejto nórskej značky, ale aj mnohé dvojito zaslepené, randomizované a placebom kontrolované štúdie.

The Solution™ je kolagénový prášok, ktorý nemá chuť ani vôňu. Vďaka tomu ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom či nápojom. Vďaka pravidelnej každodennej konzumácii rastie pružnosť pokožky a koža celého tela je hladšia.

Stručné zhrnutie, prečo by ste Oslo Skin Lab chceli užívať:

  • Pevnejšia a pružnejšia pokožka
  • Menej viditeľné vrásky
  • Redukcia celulitídy
  • Výrazné zlepšenie textúry pokožky
  • Prevencia známok starnutia
THE SOLUTION™ anti-wrinkle Collagen na 28 dní
THE SOLUTION™ anti-wrinkle Collagen na 28 dní
Zdroj: OSLO SKIN LAB

 

Cena za 28-dňové balenie The Solution™ sa odvíja od toho, či nakúpite jednorázovo alebo využijete členstvo, ktoré vám umožní dostávať kolagén od Oslo Skin Lab pravidelne. Jednorázovo vás balenie na 28 dní vyjde na 56,90 eur, zatiaľ čo ako člen dostanete zľavu minimálne 30% z maloobchodnej ceny kolagénu The Solution™, takže cena bude 39,80 EUR.

Vždy bude postarané o to, aby vám nové balenie dorazilo načas a vy ste nemuseli prestať v pravidelnom užívaní, ktoré je u kolagénových produktov dôležité. S členstvom sa nespájajú žiadne, naozaj žiadne záväzky. Vždy ho môžete kedykoľvek pozastaviť alebo úplne ukončiť. Stačí napísať e-mail alebo zavolať. Je to tak jednoduché, ako samotné užívanie kolagénu The Solution™ od Oslo Skin Lab.

Vyskúšajte škandinávsky hit aj vy, objednajte si členstvo a na prvú zásielku dostanete teraz zľavu 50%. Stačí zadať kód EMMA alebo kliknúť tu.

Viac na osloskinlab.sk