Je to miesto, na ktorom spočívajú pohľady mužov, miesto, po ktorom tajne túžia a o ktorom píšu básne básnici. Je to dekolt. Po krásnom dekolte túžia muži, keď snívajú o vyvolenej žene, o krásnom dekolte s nádherným šperkom snívajú ženy, keď myslia na noc s vyvoleným mužom. A práve tomuto miestu by sme mali venovať rovnaké množstvo energie ako svojej tvári. Zaslúži si, aby sme sa oň starali rovnako precízne. Inak sa nám môže stať, že bude vyzerať ako keby patril k úplne inej tvári. Ak odmietate nosiť do konca života roláky, máme pre vás návod, ako byť na svoj dekolt pyšná a ako docieliť to, aby z neho bol v mdlobách každý muž, o ktorého stojíte, či máte dvadsať alebo päťdesiat.

Zdroj: Mentor

Jednorázovo a poriadne alebo len jemne vyhladiť

Zákrok Ulthera vráti váš dekolt v čase a spevní ho tak, že bude vyzerať o niekoľko rokov mladší. Nie je to zázrak na počkanie, je to postupná obnova kolagénu. Je tak dokonalá, že ešte pol roka po zákroku sa pleť na vašom dekolte sama vypína bez toho, aby ste museli čokoľvek urobiť. A vypína sa sama a postupne až dovtedy, kým ustúpi ochabnutosť kože a nevyplnia sa aj medziprsné vrásky. Ak nepotrebujete celkový návrat v čase, lebo ste si v dekolte objavili len prvé jemné vrásky, postačí vám aj Plazma terapia. Z tohto zákroku nie je až tak výrazný efekt ako u Ulthery. Napriek tomu bude vaša pleť viditeľne pevnejšia, na dotyk hydratovanejšia, elastickejšia a najmä tiež mladšia. Ak zvažujete, či si vybrať jedno alebo druhé, poraďte sa s odborníkmi. „Ulthera je jednorázová a má dlhodobý efekt, ktorý vie zabrať aj dámam vo vyššom veku od 35 až do 65 rokov. Vďaka nej sa vyhladili napríklad Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston a tiež Courteney Cox. Plazma terapia si na rozdiel od nej vyžaduje tri návštevy kliniky a jej efekt pretrváva kratšie, zhruba rok. Ale vidieť ju už na prvých vráskach. Čiže ide o jemnejší refreshing organizmu,“ hovorí Lenka Šoltýsová riaditeľka Concept Clinic v Bratislave, ktorá sa ako jediná klinika na Slovensku špecializuje na TOP progresívnu starostlivosť s bio kozmetikou.

Po úprave
Zdroj: Mentor

(po úprave plazmaterapiou)

Po jemnosti ešte plnosť

Okrem jemnej pleti prezrádza vek aj napnutosť pokožky a plnosť dekoltu. Tie, ktoré máme deti, vieme, o čom hovoríme. Denne nám to prezrádza zrkadlo. Áno, poprsie v tridsiatke už nie je to, čo to bývalo, keď sme v dvadsiatke nemuseli nosiť podprsenky, v štyridsiatke to nie je to, čo to bolo pred deťmi v tridsiatke a v päťdesiatke... Na to radšej ani nemyslieť. Ale pozor, každá žena môže mať plný mladistvý dekolt. A nikto nemusí odhaliť jej pravý vek. Americká značka Mentor má totiž tak široký výber slzičkových implantátov, že si vyberiete aj také, ktoré budú na nerozoznanie od pravých pŕs. „Tieto implantáty držia prirodzený tvar, čiže ani v plavkách alebo v podprsenkách bez push-up efektu nie je vidieť, že ide o implantáty,“ hovorí Ing. Soňa Černayová zo spoločnosti PULImedical, zastupujúcej značku MENTOR® na slovenskom trhu. „Dekolt každej ženy môže byť krásny a hodný obdivu. V každom veku. Ponúkame viac ako 120 rôznych veľkostí a tvarov implantátov, z ktorých si môže vybrať každá žena tie, čo jej pristanú najviac. Oklamať vek nie je ťažké, je to jednoduchšie, ako sa komukoľvek môže zdať. Škoda len tých stratených rokov, kedy sa žena sama sebe nezdala dosť pekná a mala kvôli dekoltu nedostatok sebavedomia,“ hovorí s úsmevom Soňa Černayová.

3 pomocníci pre dokonalý dekolt

Ulthera

* najúčinnejšia medicínska procedúra

* zasahuje do najhlbších štruktúr pokožky

* stimuluje tvorbu kolagénu

* viditeľnosť po 4 – 6 mesiacoch

* dotváranie kolagénu a vylepšenie štruktúry kože

* jednorázový zákrok, opakovanie najskôr po roku

* používa sa od roku 2009

* až 95% spokojnosť

* zákrok je mierne bolestivý, ale na povrchu kože nie sú nijaké zmeny, nie je nutné voľno v práci

* Ultheru s radosťou ponúkajú na zľavových portáloch. Ak sa robí na neoriginálnych prístrojoch, má nedostatočný účinok

Plazma terapia

* prirodzený spôsob omladenia

* bez cudzorodých prvkov a alergických reakcií

* originálne švajčiarske skúmavky, ktoré proklamujú 5 násobne väčší prestup trombocitov ako bežné

* vlastne rastové faktory stimulujú k produkcii vlastné bunky k ich produkcii

* 3x po sebe v rozmedzí 3-4 týždňov

* ročný efekt

* ideálne pre mladšie ženy

* zákrok s očakávaným opakovaním

MENTOR® implantáty

* najkvalitnejšie americké implantáty na slovenskom trhu

* pre svoje produkty vlastní značka Certifikát Úradu pre kontrolu potravín a liečiv v USA (FDA). Toto osvedčenie FDA je v oblasti testovania vrcholom v bezpečnosti implantátov.

* Mentor uskutočňuje dlhodobé nezávislé štúdie, v ktorých sú mnoho rokov sledované tisíce pacientok s implantátmi. Vďaka tomu predstavujú výplne spoločnosti MENTOR® najpreverenejšiu a najbezpečnejšiu voľbu.

Čítajte viac:

Pád, narušitelia aj stratený šperk za milióny: Toto sú NAJväčšie trapasy z Victoria's Secret šou!

Dara Rolins sa vyjadrila k zásnubám! Ako vníma Rytmusovu žiadosť o ruku?

10 najlepšie zarábajúcich seriálových hercov: Hádajte, kto získal prvé miesto

ŠOK! Zuzana Belohorcová predviedla angličtinu: Od fanúšikov schytala poriadnu kritiku

Škandál! Knechtovej sa vyhrážala a nadávala matka Petra Borkovca: ,,Ty stará ku...!"