Asi nám dáte za pravdu, že pupienky a čierne bodky nie sú v dospelosti ničím výnimočným. Vedci a dermatológovia tvrdia, že za nedokonalosťami pleti stojí väčšinou kombinácia nadmernej produkcie kožného mazu a hromadenie odumretých pleťových buniek, ktoré vedú k upchávaniu pórov. Rozhodne zaváži aj váš životný štýl, prostredie, stres a hormonálne výkyvy.

Riešenie

Dôkladné hĺbkové čistenie pleti a jej exfoliácia. Určite viete, že čistenie sa postará o odstránenie prebytočného mazu a pomáha regulovať jeho tvorbu. Exfoliáciou odstránime odumreté bunky a podporíme prirodzený proces obnovy pleti. Na to sú potrebné produkty, ktoré sú zároveň k pleti jemné a nevysušia ju. S riešením prichádza značka Nivea v podobe jedinečného a jemne ošetrujúceho radu NIVEA DERMA SKIN CLEAR.

Spája v ňom silu troch mimoriadne účinných zložiek - kyseliny salicylovej, kyseliny glykolovej a niacínamidu. Na jeho čele stojí nočný exfoliačný peeling, ktorý sa pýši najkoncentrovanejším zložením, keďže obsahuje 8 % spomínaných účinných látok. Pri pravidelnej aplikácii tohto radu môžete pozorovať čistejšiu a hladšiu pleť už po 7 dňoch.

Nivea prichádza s riešením.
Zdroj: EMMA

Pozor súťaž!

Ak chcete vyskúšať účinnosť ošetrujúceho radu NIVEA DERMA SKIN CLEAR na vlastnej koži, poďte na našu facebookovú stránku EMMA. Tu môžete súťažiť o 5 balíčkov tejto skvelej novinky!

A ako najlepšie používať nový rad NIVEA DERMA SKIN CLEAR? Pozrite si rady odborníčky na nasledujúcej strane!