Ani vy neveríte na zázračné prípravky? Potom ste asi ešte neskúsili kolagénu The Solution™ od Oslo Skin Lab®. Výsledky presvedčili aj krásne Slovenky, ktoré ho užívajú tiež. A čo je na ňom také úžasné?

Kolagén od Oslo Skin Lab užívajú aj slovenské známe tváre.
Zdroj: Oslo Skin Lab

AKO FUNGUJE KOLAGÉN?

Kolagén je bielkovina, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele a je jedna z najdôležitejších stavebných blokov kože. Mladá pokožka môže obsahovať až 80 percent kolagénu. O to, aby bola naša pokožka hladká a pevná, sa stará vrstva zvaná zamša, inak dermis. Práve jej súčasťou je kolagén, respektíve kolagénové vlákna. Približne od 25. roku nášho života množstvo kolagénu klesá a zamša sa stáva poréznejšou. Výsledok? Naša pokožka stráca pružnosť a pevnosť. Je to prirodzená súčasť procesu starnutia pokožky. Produkcia kolagénu klesá asi jedno-dve percentá ročne. Ak jej však kolagénové peptidy opäť dodáte, vrásky a linky budú menej výrazné.

Kolagén The Solution™ môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom.
Zdroj: Oslo Skin Lab

V Oslo Skin Lab sú totiž presvedčení, že plnohodnotná starostlivosť o pleť sa začína vnútri. Veria, že kvalita a stav vašej pokožky majú nemalý vplyv na to, ako sa cítite. Topmodelka Michaela Kocianová ho pije pravidelne, podobne ako bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková či moderátorka Soňa Skoncová. A čo naň hovoria? Celebritná vizážistka Lucid hovorí, že Oslo Skin Lab je súčasťou jej ranného rituálu. „Pleť si nikdy neopaľujem, dodám jej radšej kolagén.“ Bývalá tenistka Dominika Cibulková tvrdí, že „v starostlivosti o pleť je mi najlepším priateľom kolagén od Oslo Skin Lab, ktorý mi udržuje pleť v dobrej forme.“ Aj Ivana Gáborík ho pravidelne užíva: „Značiek je nespočetné množstvo, ale ja som sa rozhodla pre nórsku firmu Oslo Skin Lab, ktorá má za sebou štúdie aj reálne výsledky. Takže vrásky mám jemnejšie a pleť je vypnutejšia.“

V starostlivosti o pleť je mi najlepším priateľom kolagén od Oslo Skin Lab, ktorý mi udržuje pleť v dobrej forme, hovorí Dominika Cibulková.
Zdroj: archív
Pleť si nikdy neopaľujem, dodám jej radšej kolagén, hovorí Lucid
Zdroj: archív

THE SOLUTION™ JE RIEŠENIE

Ide o 100 % čistý hydrolyzovaný kolagén. Nemá chuť ani vôňu a práve vďaka tomu ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom. Je balený do jednotlivých vrecúšok, takže si ho môžete so sebou vziať do práce, do fitka alebo si ho pribaliť na dovolenku. Primiešajte si ho napríklad do studeného alebo teplého nápoja, do ovsenej kaše, smoothie alebo jogurtu – fantázii sa medze nekladú.

KOLAGÉNOVÉ PEPTIDY S PREUKÁZANÝMI ÚČINKAMI

Pozitívne výsledky užívania kolagénu The Solution™ od Oslo Skin Lab sú overené nezávislými klinickými štúdiami. Všetky vykonané štúdie boli dvojito zaslepené, randomizované a placebom kontrolované. Výsledky vás veľmi milo prekvapia.

• Priemerné zníženie hĺbky vrások okolo očí o 20,1 % po ôsmich týždňoch užívania.

• Zlepšenie elasticity pokožky po štyroch týždňoch užívania.

• Po šiestich mesiacoch užívania došlo k zníženiu stupňa celulitídy a spevneniu pokožky.

Aj Michaela Kocianová pije práškový kolagén.
Zdroj: archív

Pre čitateľky EMMA

ZĽAVA 50 %

na prvé balenie The Solution™. Objednajte teraz a prvé balenie na 4 týždne dostanete so zľavou 50 %.

Stačí zadať pri objednávke na osloskinlab.sk kód EMMA.

Pozrite si fotky celebrít, ktoré tiež prisahajú na kolagénový zázrak, v galérii: