Kazia náš vzhľad, ale nepridajú ani na psychickej pohode. Ak sa nechcete  takého prekvapenia dočkať, stavte na riešenie, ktoré ponúka NIVEA v podobe nového produktového radu DERMA Skin Clear.
 
Čierne bodky, upchané póry, vriedky a ďalšie nedokonalosti pleti trápia nielen tínedžerov, ale i dospelých. NIVEA preto prichádza s novým produktovým radom DERMA Skin Clear určeným pre ženy i mužov. Ponúka produkty pre hĺbkové čistenie pleti s vysoko účinným zložením. Redukuje nedokonalosti a zamedzuje ich opätovnému výskytu. Už za 7 dní je pleť viditeľne čistejšia a regenerovaná, čo dokazujú klinické testy.
 
„Za tvorbou pupienkov a ďalších nedokonalostí stojí väčšinou nadmerná produkcia kožného mazu v kombinácii s hromadením odumretých buniek,“ hovorí Marie Koswig z oddelenia Výskumu a vývoja NIVEA. Tajomstvom dokonale čistej pleti je exfoliácia. Tá pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje tak prirodzený proces obnovy pleti, ktorá potom vyzerá čistejšia a zdravšia. V rade DERMA Skin Clear tento účinok zaisťujú tri kľúčové látky, medzi ktoré patrí kyselina glykolová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a niacínamid.

Ilustračné foto
Zdroj: NIVEA

„Tieto tri osvedčené ingrediencie dokonale spolupracujú pri exfoliácii a zároveň sú jemné k pleti,“ hovorí expertka na výskum a vývoj Marie Koswig. Najkoncentrovanejšie zloženie z radu NIVEA Derma Skin Clear má Nočný exfoliátor, ktorý obsahuje 8 % komplex účinných látok. „V tejto koncentrácii možno produkt bez obáv používať každý deň,“ dopĺňa Koswig.

Ilustračné foto
Zdroj: NIVEA

NIVEA prináša produkty, ktoré stojí za to zaradiť do vašej dennej rutiny.

NIVEA Nočný exfoliátor Derma Skin Clear, 40 ml, 8,79 €
Ako dobre si čistíte pleť? Vhodná exfoliácia dokáže s problematickou pleťou urobiť divy. Nočný exfoliátor s 8 % AHA a BHA a niacínamidom aktivuje proces obnovy pleti. Vďaka tomu viditeľne redukuje vriedky, čierne bodky a ďalšie nedokonalosti pleti a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Pleť je viditeľne čistejšia a hladšia už po 7 dňoch.

NIVEA Čistiaci pleťový gél Derma Skin Clear, 150 ml, 7,15 €
Pravidelné čistenie je základom zdravej pleti bez pupienkov. I keď nepoužívate mejkap, na tvár sa vám každý deň nachytá množstvo nečistôt či baktérií z okolitého prostredia. Spolu s potom, prebytočným kožným mazom a odumretými kožnými bunkami potom tvorí živnú pôdu pre vriedky. Čistiaci pleťový gél efektívne vyčistí pleť i hlboké póry a zamedzí tvorbe nových pupienkov s pomocou kyseliny salicylovej a niacínamidu.

NIVEA Čistiaci pleťový peeling Derma Skin Clear, 150 ml, 7,15 €
I pleť so sklonom k nedokonalostiam môže byť čistá a žiarivá. Majte kontrolu nad svojou pleťou a zatočte s čiernymi bodkami. Čistiace pleťový peeling obsahuje kyselinu salicylovú a niacínamid, s pomocou ktorých čistí zanesené póry, redukuje nepríjemné vriedky a odstraňuje odumreté kožné bunky, čím predchádza opätovnému upchávaniu pórov a tvorbe ďalších pupienkov. Zloženie je šetrné k pokožke, nevysušuje a je vhodné na použitie na pleť tváre i ďalšie problematické partie celého tela, napr. dekolt či chrbát. Spolu s ďalšími výrobkami radu DERMA CLEAR SKIN tak ošetruje problematickú pleť, aby bola príjemne čistá a svieža.

NIVEA Čistiaca pleťová voda Derma Skin Clear, 200 ml, 7,15 €
Zaraďte do svojej kozmetickej rutiny ošetrujúcu pleťovú vodu s nedostižnou dvojkou v zložení: kyselinou salicylovou a niacínamidom. Spoločne s ďalšími produktmi z radu DERMA SKIN CLEAR podporuje boj proti čiernym bodkám i pupienkom a podporuje zdravý vzhľad vašej pokožky. Pleť je viditeľne jasnejšia už za 7 dní! Navyše pomáha redukovať prebytočný kožný maz a zároveň pleť hydratuje. Zloženie obnovuje rovnováhu pleti, pričom neupcháva póry, takže si môžete dlhodobo užívať svieži a čistý vzhľad ošetrovanej pleti.

NIVEA myslí na udržateľnosť

Všetky receptúry radu NIVEA Derma Skin Clear sú vegánske a šetrné k pleti. Obaly sú vyrobené z 98 % z recyklovaného materiálu, papierové krabičky sú vyrobené z FSC certifikovaného materiálu. Uvedením tohto radu NIVEA pokračuje v trende udržateľnosti a plnení ambicióznych cieľov, ktoré prispejú k ochrane klímy.