Stále svieža počas leta

Obsahuje magnézium, alebo inak horčík, ktorý je jedným najdôležitejších minerálov v našom tele. Výborne pôsobí na pleť a tiež má antistresové účinky. Okrem toho pomáha regulovať telesný systém, pôsobí protizápalovo, zvyšuje tvorbu energie a znižuje krvný tlak. Je toho toľko, čo všetko môže tento minerál ponúknuť, preto bolo logické, že sa stal hlavnou a veľmi účinnou zložkou tohto prípravku. V jedinečnom zložení dezodorantu horčík ruka v ruke pracuje s kyselinou stearovou, ktorá je dôležitou zložkou rastlinných olejov a ktorú možno tiež nájsť v ľudskom tele. Tá účinne odpudzuje vodu a obnovuje kožnú bariéru. A tak tieto dve zložky zaisťujú prirodzenú ochranu potu a zápachu, ale bez akéhokoľvek použitia alkoholu a hliníkových solí.

Guľôčkový dezodorant bez obsahu hliníkových solí, MagnesiumDRY, NIVEA, 50 ml, 4,49 Eur
Zdroj: NIVEA

Opálená rovno z kúpeľne

Tónovacie telové mlieko SUN TOUCH, 400 ml, 9,49 Eur
Opálená pokožka po celý rok? Nemusíte kvôli tomu lietať trikrát ročne k moru, postačí vám pár minút vo vašej kúpeľni. Tónovacie telové mlieko Sun Touch dodá vašej pokožke prirodzené opálenie už po prvom použití. Navyše obsahuje olej z jadierok z hroznového vína a výťažky z ginko biloby, a tak vašej pokožke poskytne hĺbkovú hydratáciu, ktorá vydrží po celý deň. Stačí mlieko naniesť na pokožku, rozotrieť a potom už si len užiť zamatovo hebkú a bronzovú pokožku.

Tónovacie telové mlieko SUN TOUCH, 400 ml, 9,49 Eur
Zdroj: NIVEA

Exotika v sprche

Užite si dotyk leta už vo vašej sprche. Osvieženie vám poskytnú rovnako chladivé kvapky vody, tak aj sprchové gély s príjemnou vôňou – je to len na vás, čo vám je príjemné a čo máte najradšej. Sú tu tri nové limitované letné edície, ktoré vás zavedú na exotické pláže, či do trópov. Sprchové gély :Floral Paradise, Exotic Dream, Ocean Feeling (250 ml, 2,69 Eur) antiperspiranty (150 ml, 3,39 Eur).

Ilustračné foto
Zdroj: NIVEA