Opálená pleť vyzerá síce krásne a zdravo, ale s pribúdajúcim vekom sa prejaví vzhľadom, ktorý nebude zodpovedať vášmu veku v občianskom preukaze. Našťastie, dnes je už hračkou dosiahnuť prirodzený a zdravý bronz bez poškodenia pokožky. Ak poznáte tie správne krémy.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: BIODERMA

Značka Bioderma ponúka riešenie v podobe ľahkého gélového krému Photoderm SPOT-AGE SPF 50+. Tento účinný produkt je nabitý antioxidantmi, ako sú vitamíny C a E, ktoré chránia pleť pred poškodením voľnými radikálmi. Obsahuje aj extrakt z rastliny Centella asiatica, ktorý zabraňuje poškodeniu kože, regeneruje a stimuluje syntézu kolagénu, čím pokožku aj omladzuje a eliminuje vznik vrások. V kombinácii so solárnymi filtrami na širokospektrálnu ochranu a patentom bunkovej BioochranyTM tiež stimuluje prirodzenú obranu pokožky až na bunkovej úrovni. Krém je vhodný pre každého, kto hľadá vysokú ochranu s antiageingovým účinkom v jednom. Používajte ho denne, a to buď samostatne, alebo po použití svojho bežného krému.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: BIODERMA

Ak váhate, ktorý opaľovací prípravok je pre vás ten pravý, pomôže vám SUNADVISOR, ktorý nájdete na stránke :
https://photoderm.sk/sunadvisor?utm_source=pr&utm_medium=clanok&utm_campaign=photoderm_q2&utm_content=emmask

Vďaka tomuto šikovnému online poradcovi si jednoducho za pár minút diagnostikujete svoju pleť. Na základe výsledku potom získate odporučenie slnečných prípravkov podľa typu pokožky aj miesta, kam sa chystáte na dovolenku. A TERAZ SKVELÁ AKCIA! Ak si túto diagnostiku urobíte, dostanete ZĽAVU 4 eurá na vybraný produkt. Spolu môžete získať zľavy až na 5 krémov, takže si na jednom mieste doplíte celú slnečnú beauty výbavu.

Viac informácii nájdete na webovej stránke :
https://photoderm.sk/photoderm-m?utm_source=pr&utm_medium=clanok&utm_campaign=photoderm_q2&utm_content=emmask