Stačí si o pár minút trošku dlhšie prispať a zistíme, že nočné ponocovanie nám vymaľovalo pod očami temné kruhy, prvý úsvit pleť zafarbil do siva a kolísajúce hormóny nám pripravili prekvapenie v podobe začervenaných vyrážok. Pleť má od perfektného vzhľadu ďaleko a my nemáme času nazvyš. Čo s tým?

Našťastie existujú multifunkčné líčidla, ktorá dokážu behom chvíle pleť farebne zjednotiť, ukryť jej nedostatky a dodať jej prirodzený a svieži vzhľad, bez toho aby ste museli pred zrkadlom tráviť dlhé hodiny. To obzvlášť ocenia vyťažené ženy, pre ktoré je čas rovnako vzácny ako dostatok spánku.

Poklad vo fľaštičke

Nevyliezať z bytu nie je riešenie, zato skúsiť multifunkčný korektor Infaillible More Than Concealer od L’Oréal Paris rozhodne áno. Tento malý zázrak, čo sa zmestí do vrecka, dokáže prirodzene zakryť všetky prekvapenia, ktoré nám pleť ráno pripravila. Eliminuje kruhy pod očami, maskuje pupienky a farebne zjednocuje tón tváre. Vďaka svojej hodvábnej konzistencii a štyrikrát väčšiemu aplikátoru sa výborne nanáša a dokáže nahradiť aj bežný make-up. Vodeodolné zloženie s vysokým obsahom pigmentov vie pleť, ako mávnutím prútika zjednotiť a prepožičať jej dokonalý vzhľad na celý deň. A keby sa snáď chybička našla, máte ho predsa po ruke ... Alebo nie?

TIP: Často cestujete a riešite problém s nedostatkom miesta v kufri? Tento malý pomocník bude vašou záchranou!

Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oreál Paris

Vie sa prispôsobiť

Ďalší tromf značky L'Oréal Paris predstavuje BB krém C'est Magic z kolekcie Wake Up & Glow, ktorý sa dokáže tónu pleti behom chvíľky prispôsobiť. A je jedno, koľko máte rokov a akú máte pokožku. Extrakty z fíg zaistia pokožke potrebnú hydratáciu a výživu na celý deň a obsiahnuté pigmenty jednotnú a prirodzenú farbu pleti. V kréme nechýba ani ochranný faktor SPF 20, ochraňujúci kožu pred škodlivým slnečným žiarením. Verte, že nikto ani nespozná, že ste BB krém použila, a krásu vašej pokožky všetci pripočítajú daru prírody.

Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oreál Paris

Zatočí s kruhmi

Ak vás často sužujú kruhy pod očami, aj keď netrpíte nedostatkom spánku, určite sa vám zapáči ďalší produkt, tentokrát od Maybelline – korektor Instant Anti Age Eraser. Tekutý korektor s penovým aplikátorom perfektne zrovná farebné odchýlky očného okolia, skryje pigmentové škvrny a prekážku pre neho neznamenajú ani vrásky, ktoré s prehľadom zamaskuje. Stačí naniesť malé množstvo krémovej textúry na príslušné partie a zľahka rozotrieť. Počas chvíle všetky nedostatky v okolí očí zmiznú, vaše sebavedomie stúpne a pohľad získa tú správnu iskru. Praktické balenie sa zmestí do každej kabelky.

Ilustračné foto.
Zdroj: Maybeline