Pozrite sa, ako jednoducho docielite postavu neodolateľnej Emily Ratajkowski!

Mať postavu sexi anjelika Victoria's Secret, to nie je len tak. Za takú odmenu treba vynaložiť aj trochu úsilia avšak, nedajte sa odradiť. Jej recept na dokonalé telo nie je až taký striktný, aký by sa na prvý pohľad mohol zdať.

1. SLADKÉ RAŇAJKY

Táto diéta začína celkom motivujúco, čo poviete? Emily totiž nepatrí k ženám, ktoré vydržia žiť bez sladkého. Oveľa rozumnejšie je podľa nej dopriať si ho bez výčitiek, vtedy na telo nepôsobí až tak škodlivo :). Na raňajky si teda kľudne môžete dopriať sladké müsli, jogurt, ovocie či dokonca sladké toasty a ideálne je vypiť šálku čiernej kávy. Tú však musíte prežiť bez umelého cukru!

2. OSVIEŽUJÚCI OBED

Nebude to žiadna drastická hladovka. Na obed si kľudne doprajte ľahký sendvič alebo osviežujúci šalát s kúskami mäsa. Pamätajte však na to, že nemáte silou mocou dosiahnuť pocit plnosti! Ten totiž veľmi rýchlo vyprchá a spôsobí, že poobede by vás mohol prepadnúť stav totálnej pažravosti, čo predsa nechceme. 

3. PESTROSŤ JE ZÁKLAD

Pestrý a vyvážený jedálny lístok je základom zdravého životného štýlu. Aj preto by ste mali variť radšej častejšie a v malých množstvách, ktoré dokážete skonzumovať ešte v ten istý deň. Aspoň z času na čas môžete zájsť aj na dobrú večeru alebo obed, ktorými svoj jedálniček ešte viac spestríte.

Červená je jej farba!
Zdroj: pinterest.com/pin/467741111294971222/

foto: pinterest.com/pin/467741111294971222/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

4. VARTE TAK ČASTO AKO JE MOŽNÉ

Časté varenie by ste mali zaviesť aj kvôli čerstvosti jedál. Pamätajte, že potraviny, ktoré konzumujete, musia byť vždy čerstvé! Pokiaľ nie sú, neobsahujú potrebné množstvo vitamínov a výživných látok potrebných pre naše telo a dosiahnutie konečného efektu sa tak stáva náročnejším.

5. DÔLEŽITÁ JE AJ VNÚTORNÁ ROVNOVÁHA

Ak budete dodržiavať všetky pravidlá zdravého stravovania, ktoré existujú, ale nebudete popri tom psychicky v pohode, žiadny výsledok sa nedostaví. Preto ak si dáte zákusok, netrápte sa výčitkami! Ak vás trápia komplikácie vo vzťahu, s najlepšou kamarátkou či s rodinou, nechajte si poradiť a vyriešte ich, inak bude vaša snaha úplne zbytočná.

6. VODA, VODA, VODA...

Nie len strava, aj pitný režim je veľmi dôležitý. Štartuje náš metabolizmus a dodáva nám časť potrebnej energie. Pamätajte, že 2 - 3 litre čistej vody denne sú minimum, ktoré do seba musíte bezpodmienečne dostať.

Holé bruško nie je žiadny problém.
Zdroj: pinterest.com/pin/383087512044323675/

foto: pinterest.com/pin/383087512044323675/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

7. HÝBAŤ SA NEMUSÍTE LEN V POSILKE

Pohyb je ďalšou nevyhnutnou súčasťou dokonalej postavy, avšak, nie je pravidlom, že sa realizuje len v posilke. Kľudne si zvoľte štýl pohybu aký vyhovuje vám. Ak radi beháte, tak behajte. Ak sa radi prechádzate, tak sa prechádzajte, choďte na turistiku, plávajte, čokoľvek. Ide len o to, aby ste rozhýbali všetky časti tela a aspoň sčasti zapracovali aj na svojej kondičke.

8. JOGA AKO POMOCNÍK 

Pre dosiahnutie rovnováhy je dôležité, aby ste dokázali vypnúť a práve v tomto je joga skvelým pomocníkom. Dokáže dostať vašu fyzickú a psychickú stránku do úplného súladu, vďaka čomu sa budete cítiť absolútne skvele.

Viac fotografií nádhernej Emily nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:

Provokatérka Emily Ratajkowski: Už neukazuje len svoje výstavné prsia, ale aj zadok!

Vytvarujte si postavičku ako anjelik z Victoria's Secret: Toto je tajný recept podľa Emily Ratajkowski!

SVADBA Emily Ratajkowski! Zo sexi anjelika Victoria's Secret je už dnes vydatá žena!

Týchto 7 vecí ste o sexi modelke Emily Ratajkowski nevedeli: Rodičia z nej chceli urobiť...

Schudni s EMMOU do leta: 90 sekundový masaker na brucho!