#KROK č.1

Najskôr prichádza odlíčenie odličovacím mliekom pre zbavenie pleti makeupu a nečistôt. Micerálnou vodou sa pleť  dočistí a nasleduje  jemná masáž kávovým peelingom. Vďaka vysokému obsahu liporeductylu tento prípravok pri používaní na tvár zlepšuje kožný tonus a koriguje kontúry tváre. Okrem toho je mimoriadne účinný proti ochabnutému podbradku.

Intenzívne spevňujúca a zoštíhľujúca maska na tvár a telo s pílingovým účinkom.
Intenzívne spevňujúca a zoštíhľujúca maska na tvár a telo s pílingovým účinkom.
Zdroj: Archív

# KROK č. 2

V ďalšej fázi sa prestrieka tvár peptidovým sérom  na hydratáciu, ktorý znásobuje účinok ošetrenia. Kozmetička nanesie lipocoll koncentrované sérum s 50% obsahom Liposomal Collagen Complex, ktorý sa následne  zapracuje prístrojom - ultrazvukom.  Toto sérum je jediný kolagénový komplex  na svete, ktorý pôsobí liposomálne. Inak povedané - ide o "nastrihaný" kolagén na menšie časti, tzv. peptidy. Tie majú nižšiu molekulárnu hmotnosť ako kolagén  a ľahšie sa dostanú do zamše, okrem toho krásne hydratujú a regenerujú. Kolagén, ktorý bežne obsahujú krémy a séra nevie preniknúť hlbšie do pokožky, pretože jeho bunka je veľká. 

Koncentrované sérum na starostlivosť o pleť s Liposomal Collagen Complex – viac než kolagen. Prináša efekt okamžitého sploštenia vrások a citeľného zahustenia štruktúry kože, spúšťa dlhodobé nápravné procesy.  99,98% prírodných zložiek.
Koncentrované sérum na starostlivosť o pleť s Liposomal Collagen Complex – viac než kolagen. Prináša efekt okamžitého sploštenia vrások a citeľného zahustenia štruktúry kože, spúšťa dlhodobé nápravné procesy. 99,98% prírodných zložiek.
Zdroj: Archív

# KROK č. 3

Následne sa  nanesie plátková maska BIO renew s komplexom bioaktívnych rastových faktorov z rastlinnej placenty BIO-Placenta, regeneračnými peptidmi rybieho kolagénu Biopeptide Complex a liftingovými oligosacharidmi Phytodermina Lifting®. Hĺbkovo hydratuje, spevňuje a stimuluje obnovu buniek. Maska sa nechá pôsobiť  20 minút, počas ktorých sa tvár a dekolt jemne premasíruje.

Doprajte svojej pleti dostatočnú starostlivosť: vyskúšajte liftingové ošetrenie Lipocoll  v BSM Beauty.
Doprajte svojej pleti dostatočnú starostlivosť: vyskúšajte liftingové ošetrenie Lipocoll v BSM Beauty.
Zdroj: Archív

Účinky a výhody liftingového ošetrenia Lipocol:

* Okamžité a trvalé spevnenie pokožky
* Celkové výrazné OMLADENIE tváre
* Viditeľné vyhladenie VRÁSOK a nedokonalostí pleti 
* LIFTING a ANTI AGING
* okamžitá HYDRATÁCIA 
* nasýtenie pleti kolagénom