Dokonalý ženský vzhľad vôbec nie je samozrejmosťou a dosiahnuť ho je niekedy naozaj náročné. Tak ako všetko, aj on sa skladá z maličkostí, ktoré by sme mali mať dennodenne na pamäti. Práve preto by sme nemali zabúdať na povinnú výbavu produktov, ktoré by sme mali mať vždy a za každých okolností v zásobe. Dokonca sú tak užitočné, že častokrát budete vďačné, pokiaľ ich budete mať nie len doma, ale aj v kabelke, a to najmä počas leta. A perfektné je, že sú malé a nenápadné, takže sa do nej naozaj vmestia.

1. PLEŤOVÁ VODA V SPREJI

Zvykne sa nazývať aj pleťovou hmlou a verte, že keď ju počas týchto sparných letných dní vyskúšate, viac ju nepustíte z rúk. Perfektne osvieži, dodá pleti pružnosť a sviežosť, a navyše zabijete ňou rovno dve muchy jednou ranou. Okrem osvieženia vám perfektne zafixuje make-up, čo v tomto teple zaručene každá z nás ocení.

Vodná hmla v lete úžasne osvieži.
Vodná hmla v lete úžasne osvieži.
pinterest.com/pin/243335186090997089/

foto: pinterest.com/pin/243335186090997089/

2. VLHČENÉ DEZODORAČNÉ OBRÚSKY

Vlhčené obrúsky sa perfektne hodia nie len do kabelky, ale aj do športového ruksaku, keď si zájdeme niekam do prírody. V lete však pre ne nájdeme ďaleko viac spôsobov využitia než len ,,umytie“ rúk. Verte, že za ne budete naozaj vďačná napríklad vo chvíľach, keď si so sebou zabudnete vziať deodorant.

Vlhčené obrúsky sú základ.
Vlhčené obrúsky sú základ.
pinterest.com/pin/265923552976785764/

foto: pinterest.com/pin/265923552976785764/ 

3. SUCHÝ ŠAMPÓN

V zime to naše vlasy ešte ako tak ustoja. Avšak v lete sa mastia ďaleko viac, čo v kombinácii s ich vysušenými končekmi od prudkého slnka, nevyzerá vôbec lákavo. Práve preto sa vždy hodí šampón v spreji, ktorý veľmi jednoducho aplikujete a budete vďaka nemu vyzerať, akoby ste vždy mali vlasy čerstvo umyté.

Suchý šampón nájdete v prírodnom prevedení.
Suchý šampón nájdete v prírodnom prevedení.
pinterest.com/ecosnippets/

foto: pinterest.com/ecosnippets/

Čítajte viac:

FOTOhádanka: Uhádnete, ktorá známa Slovenka odtajnila obsah svojej kabelky? Nosí v nej aj raňajky

Základné produkty starostlivosti o pleť na dovolenku

Probiotiká svetová novinka v starostlivosti o pleť

Obyčajná voda nestačí: Poznáme tajomstvo dokonalej pleti

Trápi ťa problematická pleť? Takto sa jej stav výrazne zlepší!