Krásne dlhé vlasy priťahujú pohľady mužov aj žien. No dlhovlásky dobre vedia, že za ich korunou krásy sa skrývajú hodiny pravidelnej starostlivosti a neraz sú rozpustené vlasy len výsledkom márnej snahy upraviť ich do účesu, ktorý by držal a vyzeral prirodzene. Mnoho fixačných prípravkov vlasy sformuje do tuhého účesu, v ktorom vlasy vyzerajú zlepene ako v pavučine. Je to preto, lebo tieto fixačné prostriedky udržiavajú účes pomocou polymérov a vytvárajúcich pevné väzby medzi jednotlivými vlasovými vláknami.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Schwartzkopf

Voľný pohyb aj rozviate vlny bez zlepenia

Styling dlhých vlasov potrebuje fixovanie pevné, pritom však flexibilné, objemné a zároveň ľahké. Pre tie, ktoré chcú mať svoj účes rýchlo a ľahko hotový, je tu skvelé riešenie - nové produkty Schwarzkopf Professional OSiS+ Long Hair Texture. Fixačné polyméry v nich sú kombinované s mikročiastočkami, ktoré priľnú k vlasovému vláknu a keď vlasy prejdete prstami, čiastočky sa aktivujú, prepletú a vlasy zafixujú. Navyše táto štruktúra môže byť opätovne aktivovaná kedykoľvek je to potrebné.

Mimoriadne produkty Schwarzkopf Professional OSiS+ pre suchý štrukturujúci styling prinášajú odľahčený výsledok a ľahké používanie pri každej aplikácii. Rad produktov obsahuje suchý tvarujúci sprej, jemný objemový púder, suchý šampón a suchý kondicionér. Rozlúčte sa s ťažkými, zlepenými a tuhými účesmi a privítajte nový prístup – prirodzený štýl so štruktúrou a pohybom! Výsledkom použitia OSiS+ produktov je odľahčená štruktúra, výrazný objem, okamžitá podpora korienkov a nelepiaci pohyb.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Pixabay

Výsledkom použitia púdrového spreja OSiS+ Texture Blow je prirodzený a hebký vzhľad pre všetky typy vlasov, výrazný a dlhotrvajúci objem od korienkov, zdravý lesk a voľný pohyb vlasov v dĺžkach bez uzlenia a poletovania – presne to, čo robí z rozpustených vlasov závideniahodný účes.

Milovníčky rozviatych plážových vĺn si tiež prídu na svoje: prepletené nezlepené vlny, jemné vlasy a hodvábny pocit na dotyk vyčarí suchý sprej OSiS+ Beach Texture pre rovnomernú a jednoduchú aplikáciu. Pre dokonalosť po celý deň sú vybrané produkty z radu OSiS+ Long Hair Texture dostupné aj v kabelkovom balení. Nebojte sa ich vrstviť a kombinovať pre ešte kreatívnejšie a očarujúcejšie účesy!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Schwartzkopf