Cítiť sa čo najlepšie vo svojom veku

V Oslo Skin Lab sa starnutia nebojíme, naopak. Páči sa nám, že každý deň prináša nové spomienky a zážitky s tými, ktorých máme radi. Naším cieľom je cítiť sa čo najlepšie vo veku, v ktorom sme, a starnúť elegantne a prirodzene, bez nutnosti invazívnych zákrokov alebo výplní. Slow aging alebo pomalé starnutie dobre vystihuje náš cieľ – starnutie bez námahy, prirodzene, a hlavne s pôvabom. Dúfame, že nastane čas, keď sa od trinásťročných ani šesťdesiatročných neočakáva, že budú vyzerať na dvadsať, a známky zrelosti nebudú také obávané. Tešíme sa na budúcnosť, keď budeme všetci vyzerať čo najlepšie vo svojom veku. Azda len s trochu menej vráskami, vypnutejšou pleťou a oveľa žiarivejším úsmevom, ktorým dávame všetkým najavo dôveru v samu seba. Myšlienka slow agingu stelesňuje životný štýl „je cool byť nedokonalý“ a umožňuje nám cítiť sa sebaisto v tom, kým sme a ako vyzeráme. Sprevádza ďalšie obľúbené trendy v starostlivosti o pleť, ako sú zjednodušené postupy starostlivosti o pleť, zameranie sa na pohodu a záujem o holistickú krásu, to znamená, že do nášho chápania krásy je zahrnutá aj naša strava, doplnky stravy a životný štýl.

Malé vrásky sa vyhladili a moja tvár vyzerá „plnšie“. Je to, akoby sa zlepšil celý stav mojej pokožky, nielen moja tvár. S užívaním rôznych doplnkov stravy mám problém, ale pretože je tento kolagén skutočne bez chuti a bez zápachu, môžem si ho pridať kamkoľvek. Práca na mojej pokožke zvnútra je pre mňa niečím novým, kolagén The Solution je rozhodne produkt, u ktorého určite ostanem, hovorí Renate.
Zdroj: Oslo Skin

Prečo sa kolagén čoraz viac spomína v súvislosti so starnutím?

Štúdie ukázali, že príjem kolagénu spomaľuje proces starnutia pokožky a zlepšuje jej kvalitu, ktorá je poškodená vplyvom slnečného žiarenia, stravy, znečisteného ovzdušia a, samozrejme, procesom starnutia. Kolagén je bielkovina, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele a je jedna z najdôležitejších stavebných blokov kože. Mladá pokožka môže obsahovať až 80 percent kolagénu. O to, aby bola naša pokožka hladká a pevná, sa stará vrstva zvaná zamša, inak dermis. Práve jej súčasťou je kolagén, respektíve kolagénové vlákna. S pribúdajúcim vekom v tele jeho množstvo ubúda. Je to smutný proces, ktorý nezvráti ani tá najluxusnejšia kozmetická starostlivosť. Následkom jeho úbytku pokožka stráca pružnosť, pevnosť i odolnosť. A zďaleka nehovoríme len o pleti, kolagén potrebujú aj naše kosti a tkanivá. Ako túto látku telu navrátiť? Riešenie je maximálne jednoduché a efektívne, a to s bioaktívnym hydrolyzovaným kolagénom The Solution od Oslo Skin Lab. Ide o 100-percentný čistý kolagén. Kolagén má neutrálnu chuť a vôňu, a vďaka tomu ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojmi. Je balený do jednotlivých vrecúšok, takže si ho môžete vziať so sebou do práce, do fitka alebo ho pribaliť na dovolenku. Primiešajte ho napríklad do nápoja, studeného i horúceho, do ovsenej kaše, smoothie alebo jogurtu – fantázii sa medze nekladú.

Riešenie je maximálne jednoduché a efektívne, a to s bioaktívnym hydrolyzovaným kolagénom The Solution od Oslo Skin Lab. Ide o 100-percentný čistý kolagén.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Ako na to?

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete kolagénový prášok užívať každý deň. Ak zabudnete a na pár dní ho vynecháte, nič sa nedeje. Keď však s užívaním úplne prestanete, účinky kolagénu postupne ustúpia. Ideálny denný čas užívania je potom už len a len na vás.

KOLAGÉNOVÉ PEPTIDY S PREUKÁZANÝMI ÚČINKAMI

The Solution™ sa veľmi rýchlo a prirodzene stane vaším denným rituálom. Má neutrálnu chuť a vôňu, takže ho môžete jednoducho pridať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja, a to kedykoľvek v priebehu dňa. Každé vrecúško The Solution™ obsahuje 2,5 g bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, čo je optimálna denná dávka na dosiahnutie najlepších účinkov. Pri dlhodobom každodennom užívaní účinky The Solution™ pretrvajú a môžu sa dokonca zlepšovať.

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete kolagénový prášok užívať každý deň.
Zdroj: Oslo Skin

♥ Priemerné zníženie hĺbky vrások okolo očí o 20,1 percenta po ôsmich týždňoch užívania.

♥ Zlepšenie elasticity pokožky po štyroch týždňoch užívania.

♥ Po šiestich mesiacoch užívania došlo k zníženiu stupňa celulitídy a spevneniu pokožky.

Pozor, zľava

Pre čitateľky magazínu EMMA zľava 50 % na prvé balenie kolagénu The Solution™. Na osloskinlab.sk stačí zadať zľavový kód EMMA.