Ak zatiaľ neviete, čím by ste mu pod stromčekom urobili radosť, Oriflame vám jednoznačne pomôže! V aktuálnej ponuke značky totiž nájdete prvý pánsky parfum, doposiaľ pre pánov značka produkovala iba toaletné či parfumové vody. A ide o naozajstný skvost medzi parfumami!

Majsterky parfumérky najluxusnejších vôní

Jeho autorkami sú majsterky parfumérky Emillie Coppermanová a Alienor Massenetová. V parfumérskom priemysle ide o legendárne mená. Emillie Coppermanová pracovala pre značky ako Paco Rabanne či Givenchy, Alienor Massenet zas tvorila napríklad pre Armani, Lancôme, Chloé či Viktor & Rolf. Spolupracovala aj na tvorbe akordu De Laire Sellier, ktorý je exkluzívnou zložkou vybraných luxusných vôní. Alienor ho zakomponovala aj do nového pánskemu parfumu od Oriflame Eclat Style.

Pre dokonalého muža

Pánsky parfum Eclat Style prináša rafinované a sofistikované tóny šarmantnej vône zachytávajúcej parížsku eleganciu. Je to nadčasový parfum určený pre mužov, ktorým je dokonalosť úplne prirodzená. Pocítite v ňom tóny grapefruitu, vetiveru či vzácneho bieleho kosatca, všetko vrcholí jednou z ikonických a najluxusnejších ingrediencií v parfumérskom priemysle - akordom De Laire Sellier.

Eclat Style je rafinovaná šarmantná vôňa, ktorá v sebe ukrýva parížsku eleganciu.
Eclat Style je rafinovaná šarmantná vôňa, ktorá v sebe ukrýva parížsku eleganciu.
Zdroj: Oriflame

Testovanie dokázalo, že je lepší ako ostatné

Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. V predaji vôní je značka naozaj veľmi silná, nie je to len vďaka veľkému výberu, ale aj vďaka náležitej kvalite. Parfum Eclat Style bol testovaný v troch parametroch - dojem, rozptyl a trvácnosť vône. Testovanie preukázalo, že pánsky parfum Eclat Style má lepší rozptyl vône a dlhšiu trvácnosť ako konkurencia, ktorá je väčšinou dokonca drahšia!

Jeho autorkami sú majsterky parfumérky Emillie Coppermanová a Alienor Massenetová.
Jeho autorkami sú majsterky parfumérky Emillie Coppermanová a Alienor Massenetová.
Zdroj: Oriflame

Pre dokonalý pár

Parfum Eclat Style je vlastne doplnením dámskeho parfumu Eclat Mon, ktorý patrí medzi najpredávanejšie dámske parfumy značky. Ak si teda chcete pod stromčekom urobiť spoločnú radosť a zároveň vytvoriť dokonalý pár na všetky sviatočné spoločenské či rodinné podujatia, dvojica parfumov Eclat Style a Eclat Mon je jednou z tých správnych možností.

Zaregistrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty Oriflame so zľavou až 20 %!