Základom úspechu je správne a pravidelné čistenie

Správna rutina sa skladá z ranného a večerného čistenia pleti. Pokiaľ v správne nastavenej starostlivosti vytrváte, vaša pleť sa vám odmení zdravým a mladistvým vzhľadom. Ranným čistením pleti odstránite z pórov a povrchu pleti pot a maz a bude dokonale pripravená na prípadné líčenie alebo nasledujúcu starostlivosť. Večerným čistením potom zbavíte pleť nielen líčidiel, ale aj potu, mazu, nečistôt aj niektorých baktérií, ktoré sa na nej cez deň zachytili. Následná hydratácia pleti je rovnako dôležitá ako čistenie a odlíčenie. Len hydratovaná pokožka je pevná a pružná a pôsobí sviežim a mladistvým dojmom. Rovnakú pozornosť venujte aj krku a dekoltu, pretože práve tieto oblasti starnú najskôr a je potrebné im venovať pozornosť rovnako ako pokožke tváre.

Dajte si pozor, čo na pleť dávate

Je dôležité nielen to, čo dávame do nášho tela, ale aj naň. Cez kožu sa vstrebáva až 60% toho, čo na ňu nanesieme. Bežné kozmetické prípravky sú vyrábané z ropy získavaných minerálnych olejov, obsahujú petrochemikálie, propylén, benzén a iné toxické, syntetické prípravky, ktoré nemusia byť pleti vždy prospešné. Napríklad vazelína a iné ropné deriváty sú v kozmetickom priemysle využívané úplne bežne, avšak tieto produkty upchávajú póry a koža potom nemôže voľne dýchať. V konečnom výsledku môže používanie takejto kozmetiky stav našej pleti len zhoršiť.

Prírodné pleťové oleje hravo strčia do vrecka všemožné hydratačné krémy

Oleje sú prírodné produkty a svoju silu čerpajú z byliniek, kvetov a ovocia, a preto sú veľmi prospešné aj pri riešení rôznych kožných problémov. Pleťové oleje pokožku hĺbkovo vyživujú, dokonale regenerujú, omladia ju a zanechajú ju zamatovo hebkú. Ďalšou obrovskou výhodou olejov je, že nie sú založené na vode, ale práve na tukoch, a preto sa ľahšie aplikujú a môžu preniknúť hlbšie do pleti, kde poskytujú potrebnú výživu a starostlivosť.

Dámy, buďte vyberavé

Pri výbere sa potom zamerajte na prípravky obsahujúce nielen kvalitné oleje, ale aj ďalšie klinicky overené prírodné látky, ktoré podporujú blahodarný účinok daného oleja. Len tie najkvalitnejšie oleje vám poskytne značka PLANTHÉ Laboratories. Zloženie olejov tejto značky je úplne minimalistické, ale za to veľmi účinné. V každom oleji je obsiahnutý 100% čistý olej, ktorý navyše obohatený o niekoľko prírodných liečivých látok, a preto tvorí dokonalý produkt aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Pleťové oleje PLANTHÉ Laboratories sú založené na najnovších výskumoch, ktoré preukázali výbornú účinnosť na tvár s vynikajúcou znášanlivosťou a toleranciou každého typu pleti, navyše sú dermatologicky testované. Pri ich výrobe sú splnené všetky etické normy a neprebieha testovanie na zvieratách.

Oleje a séra PLANTHÉ Laboratories
Zdroj: Simply You Slovakia

Oleje a séra PLANTHÉ Laboratories kúpite vo výhodnej ponuke na ZLEKARNE.SK.

Zázrak menom kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová v posledných rokoch naberá na popularite, pretože má výnimočnú schopnosť viazať vodu a dokáže tak skvele hydratovať pokožku. A práve nedostatočne hydratovaná pokožka je dôvodom vzniku vrások. Planthé Hyalurónové sérum navyše obsahuje ružovú vodu a extrakt zeleného čaju a chmeľu. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii vyhladzuje a vypína pleť, vypĺňa vrásky a zanecháva pleť sviežu, pružnú a mladistvú. Vďaka prírodnému zloženiu a optimálnemu pH nedráždi pokožku a je tak vhodné pre každý typ pleti.

Pomôžte problematickej pleti moringovým olejom

Moringový olej sa získava zo stromu moringa a pre svoje blahodarne účinky bol používaný už v dávnom Egypte na ochranu pokožky pred slnkom, vetrom a pieskom počas dlhých ciest púšťou. Dnes sa už moringa radí medzi superpotraviny, pretože obsahuje obrovské množstvo vitamínov, minerálov, proteínov, antioxidanty a omega mastných kyselín. Planthé Moringový olej intenzívne hydratuje pokožku a zaceľuje drobné nedokonalosti, ako jazvičky a ranky po akné či pri vyrážke, a preto sa skvele hodí na problematickú pleť.

Slniečko býva ostré, chráňte pleť pomocou marhuľového oleja

Pokiaľ sa na jar a v lete radi vystavujete slnečným lúčom, dokonalým pomocníkom pre vás bude Planthé Marhuľový olej, ktorý dokonale hydratuje a upokojuje pokožku a navyše sa krásne vstrebáva. Marhuľový olej dokonale hydratuje a obnovuje lipidovú bariéru pleti, ktorá ju chráni napríklad pred UV žiarením a ďalšími negatívnymi účinkami prostredia. Vďaka obsahu karotenoidov pomáha aj pri starostlivosti o slnkom namáhanú pokožku.

Kvalita hrá prím

Zabezpečte svojej pleti to najlepšie a pre kvalitné oleje zamierte do lekárne. Odborný personál, ktorý rozumie problematike dermokozmetiky, bude schopný odporučiť olej priamo na mieru vašim potrebám.