My v EMME sme nimi celkom posadnuté! A myslíme to vážne.

DeepWORK

Nič pre lenivky, ale ak poriadne zamakáte, telo sa vám odvďačí pevnými svalmi a vynikajúcou kondičkou. Hoci deepWORK vynašiel švajčiarsky tanečník Robert Steinbacher, cvičenie pôvodne vychádza z východnej filozofie, učenia jin & jang a zároveň učenia piatich elementov. Ale pozor, žiadne meditácie na ňom nečakajte! Naopak, ide o dynamické skupinové cvičenie, ktoré kombinuje prvky aerobiku, jumpingu, jogy, pilatesu a klasických posilňovacích cvikov, to všetko pri tanečnej hudbe. A má preto kopu benefitov – krásne formuje postavu, spevňuje hlboké svalstvo a zlepšuje kardiovaskulárny systém. Navyše, cvičenie sa pozitívne odrazí aj na vašom držaní tela, takže budete chodiť krásne vystretá, plná energie a sebavedomia. Ak teda vydržíte prvú hodinu, ktorá je niekedy aj pre športové typy poriadne náročná!

Kde si zacvičíte: BODY Energy Club, Bratislava

Glamness

Ak máte v sebe kúsok tanečnice, no potrebujete dať zabrať aj svalom, cvičenie glamness je pre vás ako stvorené. Na rozdiel od hopsania na diskotéke je však program komplexný, takže kombinuje prvky tanca, fitnes aj zdravej výživy, čím je ideálny na spaľovanie tukov. Pri glamness sa naučíte milovať svoje telo a porozumieť jeho potrebám a popri spaľovaní kalórií vyformujete vnútorné svalstvo. Samozrejme, hodinám sa nič nevyrovná, ale ak nemáte glamness vo svojom okolí, môžete si ho zacvičiť aj vďaka online lekciám.

Kde si zacvičíte: FanatiX, Bratislava alebo online na Glamness.com

Buti Joga

Bikram joga, power joga či hatcha joga – na výber je toho naozaj dosť. Ak sa nechcete obmedzovať iba na jednu formu, vyskúšajte buti jogu, ktorá spája to najlepšie z rôznych typov jogy, tribalu a HIIT tréningu. Buti joga bola vyvinutá špeciálne pre ženy na vyrovnanie fyzickej a duševnej stránky života, odbremenenie od stresu a uvoľnenie emócií. Vďaka prvkom HIIT (vysokointenzívneho intervalového tréningu) posilníte kardiovaskulárny systém, zvýšite tepovú frekvenciu, rozprúdite krv a spálite kalórie. A čo je najlepšie, po cvičení budete plná energie, uvoľnená a pripravená na ďalší náročný deň. Pri predvianočných stresoch to iste oceníte.

Kde si zacvičíte: Butisisters.sk

Vedeli ste, že…

NIE JE KALÓRIA AKO KALÓRIA? Veľká miska jahôd obsahuje 200 kcal. Jedna lyžička nutelly tiež!