Túžite po efekte gélových nechtov? Popri žiarivom lesku je ich hlavnou výhodou tiež dlhotrvajúci efekt. S kolekciou essie gel couture dosiahnete požadovaný výsledok nechtov ako zo salónu v 2 jednoduchých krokoch priamo z vášho domova. A navyše okrem vytvorenia luxusnej manikúry tiež ušetríte čas, ktorý by ste inak strávila v profesionálnom nechtovom štúdiu.

Presvedčte sa samy o tom, že s luxusnými lakmi na nechty essie gel couture vytvoríte dlhotrvajúcu manikúru s gélovým efektom a výnimočným leskom ako zo salónu. Aplikácia je úplne jednoduchá, tak ako ste zvyknutá pri svojich lakoch na nechty a všetko zvládnete v 2 krokoch:

KROK 1 : naneste 2 vrstvy farebného laku essie gel couture s vysokým leskom

KROK 2 : na zaschnutý farebný lak naneste vrchný lak essie gel couture top coat pre platinový lesk a dlhotrvajúci efekt. Farebný lak sa s jeho pomocou uzamkne a nebude sa odlupovať. Nezabudnite na hrany nechtov!

Celá aplikácia je uľahčená vďaka širokému zatočenému aplikátoru, ktorý sa po nechtu krásne rozprestrie a zaistí presné nanesenie tak, aby vám farba nekvapla, kam nechcete.

bez použitia UV lampy – odlakovanie bežným odlakovačom – dlhotrvajúca farba

Dokonca pre dosiahnutie želaného výsledku nie je v rámci aplikácie potrebné použiť UV lampu! Aj napriek tomu prináša essie gel couture výhody, ktoré u bežných gélových nechtov očakávame. Farba sa neodlupuje ani nebledne a vám tak zaistí dlhodobú radosť z luxusnej manikúry. Postup odlakovania je potom rovnaký ako pri essie original lakoch, teda stačí bežný odlakovač a nie je potrebné sa obávať, že by pre odstránenie laku bolo treba nechty obrúsiť.

essie tip:
Čas na manikúru berte ako chvíľku pre seba. Urobte si čas, pripravte si stôl, vyberte si farbu a nenechajte sa ničím rušiť. Vytvorte si pre vás príjemnú atmosféru a užite si mani – me – time.

Ilustračné foto
Zdroj: essie