Tak ako všetky produkty Marina Miracle, aj nový krém Amarant Face Cream je zo 100 % prírodných ingrediencií, vďaka čomu predstavuje vysoko kvalitnú, luxusnú a bezpečnú starostlivosť o pleť. Unikátne zloženie obsahuje aj naše vlastné probiotické kultúry, čo je jeden z dôvodov, prečo je uvedenie nového produktu na trh takým zdĺhavým procesom.

Pre koho je krém určený?

Amaranth Day Cream je bohatý, intenzívny hydratačný denný krém s unikátnym anti-age efektom a ľahkou vôňou čerstvo nazbieraných kvetov a grapefruitu. Jemná textúra dokonalo hydratuje aj veľmi suchú pokožku. Krém dodáva pokožke vďaka kyseline hyalurónovej a probioticky fermentovaným semenám amaranthu, malín a ovosu potrebnú vlhkosť. MSM, pre pokožku veľmi dôležitý minerál, obnovuje jej štruktúry, zvyšuje hladinu keratínu aj kolagénu. Pokožka je pevnejšia, pružnejšia, zamatovejšia a žiarivejšia.

89 € / 50 ml
89 € / 50 ml
Zdroj: Marina Miracle

Čo je MSM?

MSM je typ síry, ktorá sa nachádza vo všetkých rastlinách a tkanivách kože. V ľudskom tele pôsobí ako „lepidlo“, ktoré drží aminokyselinové reťazce pokope. Ide o prírodný minerál krásy, ktorý má jedinečnú schopnosť obnoviť kolagén a keratín v pokožke. Zvyšuje absorpciu ďalších výživných látok v pokožke. MSM tiež pomáha v boji proti voľným radikálom, pretože zlepšuje schopnosť tela využiť všetky antioxidanty. Vďaka vysokej hladine síry môže tiež pomôcť v boji s akné a zápalom pokožky. A dokáže oveľa viac, ako je len vyhladenie vrások!

Rad Amaranth

Exkluzívna novinka v podobe denného krému Amaranth Face Cream rozšírila doteraz obľúbený rad amaranthových výrobkov Marina Miracle.

Amaranth Face Oil

Luxusný pleťový olej proti starnutiu pokožky je prírodným a organickým produktom s vôňou Ylang Ylang a grepu. Jedinečná kombinácia zložiek, ako sú škandinávske byliny, amarant a extrakt z arktických brusníc, regeneruje pokožku, zlepšuje elasticitu a dodáva hĺbkovú hydratáciu. Je vhodný pre zrelú pokožku s jemnými vráskami a pre suchú až veľmi suchú pokožku. Vybrať si môžete z dvoch balení. Oproti klasickému veľkému 28 ml baleniu je k dispozícii i menšie – 5 ml, ktoré je určené na testovanie produktu, či ako cestovné balenie. Vydrží 7-10 dní.

14,90 € / 5 ml, 69,90 € / 28 ml
14,90 € / 5 ml, 69,90 € / 28 ml
Zdroj: Marina Miracle

 

Amarant Night Serum

Amarantové nočné sérum proti starnutiu pleti obnovuje, omladzuje a tónuje pokožku počas spánku. Obsahuje amarant, argán, chia a prírodné ovocné kyseliny, ktoré stimulujú produkciu nových zdravých buniek. Sérum má vôňu pomarančov a kvetov. Preniká hlboko do kože a pokožka tak zostáva jemná a rovnomerne vyhladená. Opäť k dispozícii v dvoch baleniach – 28 a 5 ml.

16,99 € / 5 ml, 84,90 € / 28 ml
16,99 € / 5 ml, 84,90 € / 28 ml
Zdroj: Marina Miracle