Jessica Alba má vraj celulitídu, Kristen Stewart veľké uši,  Victoria Beckham zase žiadny zadok... Mnohé hviezdy sa so svojimi nedostatkami nedokázali zmieriť, a rovnako ako každá žena tým trpela. Čo na seba bonzli ďalšie celebrity? 

Julia Roberts

Hollywoodskou star sa stala už ako dvadsaťtriročná, kedy ju po natočení megaúspešnej romantickej komédie Pretty Women spoznal celý svet. Držiteľka troch Zlatých glóbusov, ktorá má na konte aj jedného Oscara však nikdy nebola so sebou spokojná. Už v detstve sa jej smiali pre jej široký úsmev. Dlhé obdobie sa s tým nevedela vyrovnať, no neskôr svoj handicap premenila na obrovský benefit.

Oscarová herečka Julia Roberts premenila svoj nedostatok na devízu. Ako malej sa jej posmievali s veľkých úst, dnes je aj vďaka nim slávna a úspešná.
Oscarová herečka Julia Roberts premenila svoj nedostatok na devízu. Ako malej sa jej posmievali s veľkých úst, dnes je aj vďaka nim slávna a úspešná.
Zdroj: profimedia

Scarlett Johanson

Aj novodobá Marilyn Monroe je z mäsa a kostí, a ako každá žena rieši svoje nedostatky pred zrkadlom. Aj vy sa pýtate, akou nedokonalosťou môže trpieť práve táto americká diva? Nežná blondínka celý život bojuje s krátkymi a bacuľatými nohami... Zdá sa však, že pri pohľade na jej tvár, sú jej nohy úplne nepodstatné...

Eva Longoria

Hoci seriálová „zúfalá manželka“ pôsobí za každých okolností sebavedomo a žensky, dlhé roky v sebe dusí jedno tajomstvo, ktoré považuje za svoj obrovský nedostatok. Eva sa nevie stotožniť so svojimi malými rukami a krátkymi prstami. Svojej manikérke preto prízvukuje, aby jej nechty boli vždy dlhšie a nalakované tak, aby ruku opticky predĺžili.

Jasmina Alagič

Aj naša slovenská moderátorka priznala, že mala v detstve milión komplexov. Vysmievali sa jej napríklad aj kvôli menu. „Pýtali sa ma, kde mám Aladina a koberec,“ priznala v programe Exkluziv. Dokonca si ani nepripadá super krásna, čo je pri pohľade na jej exotickú tváričku k neuvereniu.

Jasmina Alagič si nikdy nepripadala super krásna. Napriek tomu pracovala ako modelka a zúčastnila sa súťaže krásy.
Jasmina Alagič si nikdy nepripadala super krásna. Napriek tomu pracovala ako modelka a zúčastnila sa súťaže krásy.
Zdroj: instagram

Nela Pocisková

Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková si rovnako nepripadá dokonalá. V jednom rozhovore prezradila, že síce do polovice tela je chudá, no v druhej polovici má obrovské stehná a zadok, s ktorým sa nevie vyrovnať. Hoci vždy tvrdo makala na svojej postavem tieto partie ju skutočne potrápili. Dokonca to vnímala aj pri kostymérkach v seriáli, ktoré ju často obliekali do dlhých sukieň. Nela jednoducho „závidí“ ženám, ktoré majú proporčnú postavu.