Aby ste sa vyvarovala nákupom typu pokus -omyl, nezaobstarávajte si kozmetiku v zhone. Vybrať ten správny odtieň make-upu chce čas. Jedine vďaka tomu nebude vaša tvár vyzerať ako maska.

Svoj odtieň si nájde každá

Skúsiť môžete napríklad tekutý make-up True Match od L'Oréal Paris. Ponúka širokú škálu teplých, studených i neutrálnych odtieňov, takže je takmer nemožné, aby vám aspoň jeden nevyhovoval. Okrem tónu pleti make-up zohľadňuje aj jej podtón. To on predstavuje určujúci prvok, aká farba sa k vám hodí a aký odtieň make-upu sadne práve vám, pretože je trvalý a počas života sa nemení, nech ste opálená, alebo nie. Váš podtón môže byť studený, teplý alebo neutrálny. Vďaka týmto vlastnostiam True Match dokáže pleť dokonale zjednotiť a pritom pôsobiť celkom nenápadne. Tvár po nalíčenie vyzerá skvele, akoby bola bez chybičky už od prírody. A ako je to možné?

Skrášľuje, aj sa stará

Renovovaná formula make-upu True Match obsahuje špeciálne mikropigmenty, ktoré dokážu dokonale splynúť s prirodzeným tónom pleti. Stačí naniesť jedinú vrstvu a majstrovsky zamaskuje farebné odchýlky či drobné nedostatky tváre. True Match pokožku nielen krášli, ale ju aj zároveň hydratuje a poskytne jej vitamín E, ktorý ako antioxidant ochráni bunkové membrány pred voľnými radikálmi. Ďalšou dôležitou zložkou prípravku je kyselina pantoténová. Má hojivé účinky, zlepšuje kvalitu kože a predchádza dermatologickým problémom.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L'Oréal Paris

Tip:
Jemná, krémová textúra make-upu True Match sa vďaka zmesi olejov výborne rozotiera, preto ho pokojne môžete nanášať prstami, alebo kozmetickým štetcom. Hubka k aplikácii príliš vhodná nie je, pretože by mohla nasať priveľa produktu. Nalíčenie by vám malo vydržať po celý deň, pretože make-up je odolný voči dotykom a nestiera sa.